Babilon MMAPolskie MMA

Rafał Haratyk vs. Maciej Różański na Babilon MMA 6

Co-main eventem grudniowej gali Babilon MMA 6 w Raszynie będzie starcie w wadze średniej pomiędzy Rafałem Haratykiem i Maciejem Różańskim.

Podczas zaplanowanej na 15 grudnia w Raszynie gali Babilon MMA 6 dojdzie do mocnej konfrontacji w kategorii średniej, w której naprzeciwko siebie staną dwaj Berserkerzy – reprezentujący Daas Berserkers z Bielska-Białej Rafał Haratyk (10-3-2) i trenujący w Berserkers Team w Szczecinie Marcin Różański (10-2).

Polish Tank stoczył już pod flagą Babilon MMA trzy pojedynki, wszystkie z nich kończąc z tarczą. W debiucie wypunktował Łukasza Bieńkowskiego, następnie ten sam los fundując Johanowi Rommingowi, by ostatnio – podczas sierpniowej gali Babilon MMA 5 – również na punkty pokonać w rewanżu Marcina Naruszczkę.

Z kolei Maciej Różański przeplata ostatnio zwycięstwa z porażkami. Po pierwszej zawodowej przegranej z Jackiem Hermanssonem podczas gali Venator FC zasilił szeregi ACB, w debiucie poddając Dmitry’a Voitova. Kolejne starcie przegrał decyzją z Nikolą Dipchikovem, ale przy okazji kwietniowej gali ACB 84 powrócił na zwycięskie tory, poddając Dana Hope’a.

Walką wieczoru gali w Raszynie będzie pojedynek o pas mistrzowski wagi półśredniej pomiędzy Danielem Skibińskim (12-5) i Pawłem Pawlakiem (14-3).

*****

Argentyński rzeźnik, brazylijski rzeźnika oprawca i Jones dla ubogich – sześć wniosków z UFC Buenos Aires

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button