UFC

Pukający do Top 15 kategorii średniej zawodnik rzuca wyzwanie Michaelowi Bispingowi

Szykujący się do pożegnalnej walki Michael Bisping staje się łakomym kąskiem dla próbujących wyrobić sobie nazwisko zawodników z kategorii średniej – w tym i Brada Tavaresa.

Nadal nie wiadomo, z kim swoją ostatnią – najprawdopodobniej – walkę w karierze stoczy były mistrz kategorii średniej Michael Bisping, który garnie się do występu na marcowej gali UFC Fight Night 127 w Londynie.

Swoje usługi oferował mu już między innymi Jorge Masvidal, ale w jednym z ostatnich podcastów Brytyjczyk dał jasno do zrozumienia, że w najmniejszym stopniu takie starcie go nie interesuje.

W kolejce do starcia z Hrabią dziś ustawił się natomiast inny zawodnik – Brad Tavares.

Cześć, Bisping, wiem, że chcesz walczyć w Anglii. Z pełnym szacunkiem, ale chciałbym spotkać się z tobą w oktagonie i pokazać angielskim fanom, jak robią to Hawajczycy!!!
30-letni Hawajczyk znajduje się na fali trzech z rzędu wiktorii. W pokonanym polu zostawiał Caio Magalhaesa, Eliasa Theodorou i Thalesa Leitesa. Całą trójkę pokonał decyzjami sędziowskimi, ale szczególnie w starciu z Leitesem zaprezentował świetną dyspozycję, okrutnie rozbijając Brazylijczyka.

Bisping póki co nie odniósł się do zaproszenia Hawajczyka.

*****

Polacy w UFC w 2017 – wielkie podsumowanie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button