Bez kategoriiUFC

Przyodziany w maseczkę i kaptur, zaatakował z partyzanta, trafiając dwoma ciosami, wybił ofierze ząb – pierwsze szczegóły ataku Masvidala na Covingtona

Ujawniono pierwsze szczegóły napaści Jorge Masvidala na Colby’ego Covingtona.
Późnym poniedziałkowym wieczorem Jorge Masvidal zaatakował Colby’ego Covingtona przed jedną z restauracji w Miami. Informacje o zajściu póki co były skromne, ale właśnie pojawiły się kolejne, rzucające więcej światła na zajście.
Jak donosi portal ESPN.com, powołując się na raporty policyjne, Ulicznikowi z Miami został postawiony zarzut pobicia. Dane drugiej osoby zaangażowanej w bójkę, która straciła ząb, nie zostały podane do wiadomości publicznej – skorzystała ona bowiem z prawa, które zapewnia jej anonimowość.

Jeden ze świadków cytowanych w raporcie, przekazał, że Covington został zaatakowany, gdy opuszczał restaurację. Napastnik miał podbiec z lewej strony i zaatakować z tyłu dwoma ciosami. Jednym trafił w szczękę, drugim w lewe oko ofiary. W trakcie ataku Masvidal miał krzyknąć: „Nie powinieneś był gadać o moich dzieciach”.

Co ciekawe, bliźniaczo podobne słowa Ulicznik z Miami wypowiedział w jednym z wpisów w mediach społecznościowych, jakie opublikował po ataku.

– Jeśli pierdolisz bzdury, to musisz zmierzyć się z konsekwencjami – powiedział z kolei w innym. – Tak działa moje miasto.
Cytowana w raporcie ofiara stwierdziła ponadto, że agresywnie podeszło do niej trzech lub czterech mężczyzn. Wedle raportów policyjnych, ofiara „odepchnęła jednego z obcych mężczyzn, oddzielając się od agresorów i uciekając z powrotem do restauracji”.

Na opublikowanym wcześniej przez TMZ nagraniu na miejscu zdarzenia widać policję oraz Covingtona, który dziwi się, skąd Masvidal wiedział, gdzie jest. Policję miał na miejsce wezwać jeden z trenerów Covingtona, który również przebywał w restauracji.

Covington doznał złamania zęba i obtarcia na lewym nadgarstku. Masvidal miał na twarzy niebieską chirurgiczną maskę oraz kaptur. Ofiara rozpoznała napastnika po kręconych włosach, które wystawały spod kaptura, górnej części twarzy oraz po głosie.
Portal TMZ opublikował migawki, na których widać Masvidala odciąganego od Covingtona – już po ataku, z którego nagrań póki co brak.

Colby Covington i Jorge Masvidal zmierzyli się na początku marca w walce wieczoru gali UFC 272. Chaos zdominował zapaśniczo Ulicznika z Miami, zwyciężając jednogłośną decyzją sędziowską.

W drodze do walki Colby Covington chętnie atakował rodzinę Jorge Masvidala, w tym jego dzieci. Ulicznik z Miami obiecywał mu za to uliczną zemstę.

Covington póki co nie skomentował publicznie zajścia. Jeśli będzie współpracował z policją, Masvidal może trafić do tymczasowego aresztu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button