UFC

Przeorze mu czaszkę? Bo Nickal odpowiedział na śmiałe zapowiedzi Darrena Tilla!

Uznawany za nie lada talent wyborny amerykański zapaśnik Bo Nickal odpowiedział na słowa Darrena Tilla.

Gdy przed dwoma tygodniami w swoim drugi występie w Contender Series zdemolował Donovana Bearda, Bo Nickal rzucił wyzwanie Khamzatowi Chimaevowi. Jednak Czeczen szyderczo w odpowiedzi spytał „kim jest ten chłopiec?”.

Odrobinę inaczej podszedł natomiast wówczas do tematu kompan Wilka Darren Till. Brytyjczyk wyraził się z uznaniem o amerykańskim zapaśniku, licząc na to, że kiedyś skrzyżują rękawice z oktagonie.

– Bo Nickal wygląda dobrze – napisał Till w mediach społecznościowych. – Miło byłoby spotkać się z nim w przyszłości w oktagonie. Przeorać ma czaszkę lewym krzyżowym.

Słowa te autorstwa Goryla nie uszły uwadze Amerykanina. W nagraniu opublikowanym przez Thiccc Boy Fight News odpowiedział Brytyjczykowi.

– Darrenie – powiedział. – Bardzo, bardzo miło. To chyba moje pierwsze wrażenie. Bardzo miłe słowa jak na osobnika, który został całkowicie spacyfikowany przez Dereka Brunsona – kolejnego zapaśnika, kolejnego grapplera, który jest mocnym gościem.

– Nie wiem, skąd przyszły ci do głowy takie słowa, skoro wiesz, co bym ci zrobił. A zatem miejmy nadzieję, że w przyszłości się spotkamy i będziesz gotowy. Powodzenia.

Póki co obaj zawodnicy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Mają już bowiem zaplanowane walki, które, co ciekawe, stoczą w tym samym terminie – a mianowicie 10 grudnia w ramach gali UFC 282 w Las Vegas. Debiutujący w oktagonie Amerykanin pójdzie wówczas w tany z Jamiem Pickettem, a Brytyjczyk z Dricusem Du Plessisem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button