Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #58 – UFC FN: Błachowicz vs. Rakić

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Błachowicz vs. Rakić, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Zapraszamy też do promocji dla nowych Graczy, w której za 4 PLN postawione na Janka wygrać można 200 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 58. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN w Las Vegas, naznaczoną powrotem byłego mistrza wagi półciężkiej Jana Błachowicza.

Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2.28 – 1.63

Do szczegółowej analizy pojedynku zapraszam tutaj.

Mając na uwadze, że w roli minimalnego faworyta widzę tutaj Jana Błachowicza, to oczywiście kurs 2.28 na jego wiktorię uważam za znacznie atrakcyjniejszy aniżeli 1.63 na Aleksandara Rakicia.

Najgroźniejszą bronią Serba są kopnięcia i walka z dystansu kickbokserskiego. Rzecz jednak w tym, że Polak kapitalnie radzi sobie z technikami nożnymi na wszystkich poziomach. Półdystans powinien być natomiast królestwem Jana Błachowicza, który posiada cięższe pięści, lepiej odnajduje się w wymianach. Niepokoić mogą natomiast aspekty klinczerskie, bo tam Polak miewał w przeszłości kłopoty, a Serb to srogi technicznie i silny fizycznie klinczer.
Jako że spodziewam się taktycznego pojedynku, to zadumałbym się też nad kursami 1.45 na liczbę rund: więcej niż 2,5 oraz nad 1.77 na liczbę rund: więcej niż 3,5. Rakić zawsze walczy bezpiecznie, a i nie spodziewam się huraganowych ataków ze strony Polaka, dla którego 5-rundowy dystans może być atutem.

Patriotycznie można też zastanowić się nad kursem 5.50 na zwycięstwo Jana Błachowicza jednogłośną decyzją – opcja ta jest dostępna w Zakładach Specjalnych.

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 2.28
Zwycięstwo Aleksandara Rakicia – 1.63
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.45
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.77
Jan Błachowicz wygra jednogłośną decyzją – 5.50

Inne ciekawe kursy

Walka Maximov vs. Petroski nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.96

Zwycięstwo Carlosa Candelario – 2.96

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button