Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Postaw 4 zł na Jana Błachowicza – wygraj 200 zł! Nowa promocja od Fortuny!

FORTUNA Online przygotowała promocję dla nowych graczy, którzy stawiają na Jana Błachowicza podczas sobotniej walki z Aleksandarem Rakiciem.

Z okazji powrotu do oktagonu byłego mistrza wagi półciężkiej UFC Jana Błachowicza nasz Partner FORTUNA przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w której za zwycięstwo Polaka z Aleksandarem Rakiciem można otrzymać 200 PLN!
Jak to zrobić? Po zarejestrowaniu się (np. tutaj), wpłaceniu depozytu w kwocie 30 PLN i postawieniu co najmniej 4 PLN na zwycięstwo Cieszyńskiego Księcia gracze – w przypadku wiktorii Polaka – otrzymają dodatkowo 200 PLN w charakterze punktów lojalnościowych. Innymi słowy, kurs na wygraną Polaka wyniesie wówczas… 50.0!

Jak nowi gracze mogą skorzystać z promocji? Oto instrukcja krok po kroku.

  • W dniach 12-15.05.2022 do godziny 6:00 zarejestruj konto w Fortunie (np. tutaj) oraz udziel zgody na komunikację
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Jana Błachowicza z oferty przedmeczowej [prematch – zakład nr 12665 (zwycięzca) lub 12665250 (spotkanie)] za co minimum 4 PLN brutto
  • Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN. Jeśli grasz za wyższą stawkę niż 4 PLN, sprawa jest prosta — Fortuna doda 200 PLN do każdego wygranego kuponu spełniającego warunki promocji
  • Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)

Szczegóły – tutaj.

Przypominamy ponadto, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button