Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #41 – UFC 269: Oliveira vs. Poirier

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 269: Oliveira vs. Poirier, która odbędzie się dzisiaj w Las Vegas.
W 41. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 269: Oliveira vs. Poirier.

Charles Oliveira vs. Dustin Poirier 2.11 – 1.65

Do szczegółowej analizy walki zapraszam tutaj. W telegraficznym natomiast skrócie – widzę Amerykanina jako odrobinę większego faworyta, aniżeli wynika z kursów bukmacherskich, co prowadzi mnie do prostej konkluzji: nad 1.65 na jego wiktorię warto się zadumać.

Jeszcze ciekawiej prezentuje się 2.25 na zwycięstwo Amerykanina przez (T)KO lub dyskwalifikację – takiego bowiem spodziewam się właśnie rezultatu.
Dla fanów talentu Charlesa Oliveiry interesująco wygląda zapewne kurs 2.11 na jego wiktorię, ale gdybym musiał tutaj stawiać na Brazylijczyka, to raczej zadumałbym się nad 3.50 na jego triumf przez poddanie lub – w bezpieczniejszym wariancie, bo jakąś gilotynę Amerykanin może jednak złapać! – 3.25 na to, że starcie zakończy się poddaniem.

Pochyliłbym się też nad kursem 1.55 na liczbę rund mniejszą niż 3,5 – absolutnie nie zdziwię się bowiem, jeśli walka ta nie wejdzie w mistrzowskie rundy. Obaj zawodnicy to finisherzy.

Zwycięstwo Charlesa Oliveiry – 2.11
Zwycięstwo Dustina Poiriera – 1.65
Zwycięstwo Dustina Poiriera przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.25
Zwycięstwo Charlesa Oliveiry przez poddanie – 3.50
Walka zakończy się przez poddanie – 3.25
Liczba rund: mniej niż 3,5 – 1.55

Sean O’Malley vs. Raulian Paiva 1.28 – 3.34

Owszem, 1.28 na wygraną Seana O’Malleya nie wygląda szczególnie zachęcająco, ale… Pochyliłbym się nad 2.00 na wiktorię Amerykania przez (T)KO lub dyskwalifikację, bo pomimo iż Brazylijczyk jest twardy, to w stójce piekielnie dziurawy.

Skoro zaś przy (T)KO lud dyskwalifikacji jesteśmy, to można rzucić też okiem na kurs 1.90, wedle którego tak właśnie zakończy się walka. Jest tam wkalkulowane potencjalne zwycięstwo Brazylijczyka za pomocą niskich kopnięć – obrona przed nimi jest bowiem piętą achillesową Amerykanina.

Zwycięstwo Seana O’Malleya – 1.28
Zwycięstwo Rauliana Paivy – 3.34
Zwycięstwo Seana O’Malleya przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.00
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.90

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Dominicka Cruza – 1.85
Zwycięstwo Santiago Ponzinibbio – 1.73

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button