Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #40 – UFC FN: Font vs. Aldo

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Font vs. Aldo, która odbędzie się dzisiaj w Las Vegas.
W 40. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Font vs. Aldo.

Rob Font vs. Jose Aldo 1.67 – 2.07

Minimalnie faworyzuję tutaj co prawda Roba Fonta – przede wszystkim z uwagi na aspekty kondycyjne, w których daję mu przewagę – ale nawet nie drgnie mi powieka, jeśli Jose Aldo skończy z tarczą. Szczególnie bowiem w pierwszych rundach Brazylijczyk będzie bardzo niebezpieczny z uwagi na swoją smykałkę do kontr oraz dynamikę.
Tym samym za odrobinę atrakcyjniejszy kurs uważam tutaj 2.07 na wiktorię byłego mistrza.

Gracze bardziej skorzy do ryzyka, którzy jednocześnie cenią sobie talent Brazylijczyka – że tak zrymuję – mogą zadumać się nad kursem 5.50 na jego wiktorię przez (T)KO lub dyskwalifikację. Jeśli bowiem Scarface ma to wygrać, to prawdopodobnie właśnie w ten sposób.

Zwycięstwo Roba Fonta – 1.67
Zwycięstwo Jose Aldo – 2.07
Zwycięstwo Jose Aldo przez (T)KO lub dyskwalifikację – 5.50

Rafael Fiziev vs. Brad Riddell 1.75 – 1.96

Również tutaj trudno wskazać faworyta, bo obaj zawodnicy to fantastyczni kickbokserzy, którzy zresztą nieźle się znają z czasów dawnych sparingów. Natomiast daję tutaj odrobinę więcej szans na zwycięstwo nowozelandzkiemu underdogowi.

Dlaczego? Otóż, jego metodyczny, poukładany kickboxing wespół ze świetną kondycją i odrobinę większą wszechstronnością cenię sobie nieco wyżej aniżeli efektowny, kreatywny, ale też mniej odpowiedzialny w defensywie styl Fizieva. Dlatego 1.96 na Riddella uważam za ciekawsze aniżeli 1.75 na Fizieva.

Jako że nie spodziewam się tutaj skończenia, pochyliłbym się również nad kursem 1.55 na to, że walka zakończy się decyzją sędziowską.

Zwycięstwo Rafaela Fizieva – 1.75
Zwycięstwo Brada Riddella – 1.96
Walka zakończy się decyzją sędziowską – 1.55

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Jamahala Hilla – 2.30
Zwycięstwo Alexa Morono – 1.40

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button