Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #30 – KSW 63: Soldić vs. Kincl i UFC FN: Brunson vs. Till

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 63: Soldić vs. Kincl i UFC FN: Brunson vs. Till.

W 30. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 63: Soldić vs. Kincl oraz UFC FN: Brunson vs. Till.
Roberto Soldić vs. Patrik Kincl 1.27 – 3.77

Wyraźnie faworyzuję tutaj Roberto Soldicia, o czym szerzej pisałem w Typowaniu. Nie wierzę, aby karatecki styl Patrika Kincla i jego potencjalne zapasy wystarczyły na Chorwata.

Kurs 1.27 na wygraną Robocopa nie jest jednak szczególnie atrakcyjny. Nieco lepiej prezentuje się natomiast 1.50 na zwycięstwo mistrza prze (T)KO lub dyskwalifikację, ewentualnie 1.50 na to, że liczba rund w walce nie przekroczy 3,5.
W Zakładach Specjalnych znajdziemy też kurs 2.10 na to, że zwycięzca w ciągu 30 sekund po zakończeniu walki wskoczy na klatkę. Mając na uwadze, że wyraźnie faworyzuję tutaj Robocopa, który w przeszłości chętnie na ogrodzenie po wygranych przez nokaut wskakiwał, można się nad tematem pochylić…

Zwycięstwo Roberto Soldicia – 1.27
Zwycięstwo Patrika Kincla – 3.77
Zwycięstwo Roberto Soldicia przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.50
Liczba rund: mniej niż 3,5 – 1.50
Zwycięzca w ciągu 30 sekund po walce wskoczy na klatkę – 2.10

Paweł Pawlak vs. Damian Janikowski 1.57 – 2.41

Kilka tygodni temu Paweł Pawlak był tutaj nawet underdogiem, ale jeśli ktoś przegapił okazję, musi zadowolić się obecnie kursem 1.57 na jego wiktorię. Szczerze mówiąc, uważam, że nadal jest tutaj pewna wartość – choć oczywiście nieporównywalna z tym, co było wcześniej.

Czy warto stawiać na Damiana po kursie 2.41? Osobiście spasuję, ale jestem w stanie wyobrazić sobie argumenty przemawiające za olimpijczykiem – dynamika, siła, zapasy, coraz większa dojrzałość w walkach, niepełny obóz przygotowawczy Pawlaka, jego debiut w KSW.

Nieźle wygląda kurs 2.20 na zakończenie walki na punkty. Nie spodziewam się bowiem tutaj morderczego tempa. W chwilach zagrożenia Janikowski będzie prawdopodobnie szukał klinczu, obaleń, zwalniając tempo.

Zwycięstwo Pawła Pawlaka – 1.57
Zwycięstwo Damiana Janikowskiego – 2.41
Walka zakończy się na punkty – 2.20

Darren Till vs. Derek Brunson 1.56 – 2.43

W walce wieczoru gali UFC Fight Night minimalnie faworyzuję Darrena Tilla, co czyni kurs 1.56 na jego wiktorię średnio atrakcyjnym. Przyznam, że już ciekawiej w tym kontekście prezentuje się 2.43 na Dereka Brunsona – a to z uwagi na jego aktywność i zapasy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Gdybym musiał coś tutaj stawiać, prawdopodobnie pochyliłbym się nad kursem 1.60, że liczba rund w pojedynku będzie większa od 2,5 – ale bez szału…

Zwycięstwo Darrena Tilla – 1.56
Zwycięstwo Dereka Brunsona – 2.43
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.60

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Michała Andryszaka – 3.10
Zwycięstwo Jakuba Wikłacza – 3.39
Zwycięstwo Toma Aspinalla przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.15

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button