Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #25 – UFC FN: Dillashaw vs. Sandhagen

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Dillashaw vs. Sandhagen.

W 25. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC FN: Dillashaw vs. Sandhagen w Las Vegas.

TJ Dillashaw vs. Cory Sandhagen 2.29 – 1.55

Szerzej o walce napisałem w Typowaniu gali, ale przyznam szczerze, że jestem w stanie zrozumieć graczy dostrzegających wartość w kursie 2.29 na zwycięstwo TJ-a Dillashawa.
Jeśli bowiem okaże się, że rzeczywiście w ciągu tych dwóch lat nie stracił na szybkości, dynamice, kondycji, jak najbardziej może wyjść z tej walki obronną ręką. Powinien rozdawać karty pod kątem zapaśniczym, a i w aspektach kondycyjnych dawałbym mu niewielką przewagę.
Rzecz jednak w tym, że znaków zapytania wokół formy 35-letniego już byłego mistrza jest tutaj multum. Sandhagen na tym etapie swojej kariery to potwór. Doskonała praca na nogach, kapitalne gabaryty, przebogaty arsenał uderzeń. Jednak kurs 1.55 na jego wiktorię również do grania nie zachęca – wydaje się dobrze odzwierciedlać jego szanse na zwycięstwo.

Być może natomiast warto się pochylić nad 1.43 na to, że będzie mniej niż 4,5 rund. Mając na uwadze agresywny styl walki Dillashawa, nie spodziewam się tutaj pełnego dystansu.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo TJ-a Dillashawa – 2.29
Zwycięstwo Cory’ego Sandhagena – 1.55
Walka potrwa mniej niż 4,5 rund – 1.43

Punahele Soriano vs. Brendan Allen 1.82 – 1.88

Faworyzuję w tym starciu Punahele Soriano, który posiada niezbędne narzędzia, aby obnażyć dziurawą chwilami jak szwajcarski ser defensywę stójkową Brendana Allena. W tym kontekście 1.82 na triumf Hawajczyka nie wygląda źle.

Natomiast warto mieć oczywiście świadomość, że jeśli walka ta wyjdzie poza pierwszą rundę, Allen jak najbardziej może przejąć jej stery – to bowiem lepszy zawodnik pod kątem kondycyjnym oraz sprawniejszy grappler.

Najciekawiej jednak przedstawia się kurs 1.62 na scenariusz, w którym walka kończy się w mniej niż 2,5 rundy. Soriano uderza, aby urwać głowę. Allen jest typem zawodnika, który wywiera nieustanną presję. Kolizji powinno być tutaj co nie miara.
Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Punahele Soriano – 1.82
Zwycięstwo Brendana Allena – 1.88
Walka potrwa mniej niż 2,5 rund – 1.62

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Nassourdine’a Imavova – 2.14
Zwycięstwo Darricka Minnera – 1.63

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button