Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #18 – UFC FN: Font vs. Garbrandt

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt.

W 18. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC FN: Font vs. Garbrandt w Las Vegas.

Rob Font vs. Cody Garbrandt 1.85 – 1.95

Nie będę ukrywał, że zaskakuje mnie, iż Cody Garbrandt jest tutaj widziany w charakterze bukmacherskiego underdoga. Dlaczego? Po szczegóły zapraszam do Typowania Gali.
Natomiast w telegraficznym skrócie… No Love powinien przeważać szybkościowo, będąc też zawodnikiem wszechstronniejszym – jeśli sytuacja będzie tego wymagać, może zaprząc do działania zapasy. Uderza też bardzo mocno, podczas gdy Font nie lubi być uderzanym. Wreszcie poddaję w wątpliwość wolę walki Roba – nie raz, nie dwa w przeszłości bywał w oktagonie łamany mentalnie.

Mam po prostu wrażenie – poparte jego ostatnim występem – że Cody Garbrandt powrócił na dobrą drogę. I pod kątem mentalnym, i taktycznym. Jeśli dodać to tego, że także od strony kondycyjnej będzie miał przewagę, to kurs 1.95 na jego wiktorię uważam za godny rozważenia.
2.50 na zwycięstwo Cody’ego przez TKO/KO lub dyskwalifikację również nie wygląda źle. Mniej ryzykowną opcją wydaje się natomiast 1.55, że walka zakończy się przez TKO lub KO – na papierze jest to bowiem najbardziej prawdopodobny wynik.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Roba Fonta – 1.85
Zwycięstwo Cody’ego Garbrandta – 1.95
Zwycięstwo Cody’ego Garbrandta przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.50
Walka zakończy się przez TKO lub KO – 1.55

Jack Hermansson vs. Edmen Shahbazyan 1.63 – 2.28

Zwycięstwo Jackow Hermanssonowi może w tej walce jedno li tylko obalenie – jest bowiem w stanie poddać lub ubić Edmena Shahbazyana – ale spodziewam się jednak, że to młody ormiański Amerykanin wyjdzie z tej potyczki obronną ręką.

W stójce przewaga Shahbazyana powinna być wyraźna. Jeśli zaś dodać do tego, że młodzian ma ciężkie ręce, podczas gdy stójkowa defensywa Szweda woła czasami o pomstę do nieba, to nawet mi brew nie drgnie, jeśli poprawiwszy swoją obronę zapaśniczą – miał na to ponad pół roku – Shahbazyan zdoła utrzymać walkę na nogach, tam ubijając Hermanssona.

Kurs 2.28 na jego wiktorię wygląda w tym kontekście ciekawie, choć – powtarzam – w każdym momencie pojedynku Joker będzie prawdopodobnie o jedno obalenie od zwycięstwa.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Jacka Hermanssona – 1.62
Zwycięstwo Edmena Shahbazyana – 2.28

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Damira Hadzovicia – 1.80
Zwycięstwo Xiaonan Yan – 1.77

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button