Przegląd bukmacherski #17 – UFC 248

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 248: Adesanya vs. Romero, która odbędzie się w Las Vegas.

W siedemnastej odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim na galę UFC 248, podczas której do akcji powróci Joanna Jędrzejczyk.

Szczegółowo pojedynkowi o pas mistrzowski kategorii słomkowej przyjrzałem się w niniejszej analizie – do niej odsyłam wszystkich zainteresowanych technicznymi szczegółami oraz uzasadnieniem typu.
Zhang może wygrać tę walkę na kilka sposobów – nie wykluczałbym ani decyzji, ani nokautu, ani – co jednak najmniej prawdopodobne – poddania. Jestem jednak bardzo daleki od skreślania polskiej zawodniczki – jej zasięg, mobilność i szczególnie kondycja mogą okazać się decydujące.

W tym kontekście kurs bukmacherski 2.50 na jej wiktorię nie wygląda źle. Można też pochylić się nad 3.00 na wiktorię olsztynianki przez decyzję sędziowską, bo wątpię, aby była ona w stanie skończyć Chinkę – wszak nie wygrała walki przed czasem od pięciu prawie lat.

Jeśli zaś chodzi o kursy na wiktorię Zhang, która aż 17 z 20 pojedynków skończyła przed czasem, to można przyjrzeć się kursowi 4.30 na to, że walka nie przekroczy półtorej rundy lub 6.00 na to, iż mistrzyni wygra w rundzie pierwszej. Osobiście za najbardziej prawdopodobną metodę zwycięstwa Chinki uważam decyzję – jest po 3.50.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Weili Zhang – 1.50
Zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk – 2.45
Zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk przez decyzję – 3.00
Walka potrwa nie dłużej niż 1,5 rundy – 4.30
Weili Zhang wygra w R1 – 6.00
Zwycięstwo Weili Zhang przez decyzję – 3.50

Obstawiaj wszystkie walki UFC 248 na PZBUK – z darmowym zakładam 50 PLN na start

Do obszernej analizy walki wieczoru zapraszam w tym miejscu.Nie będę ukrywał, że kursy na zwycięstwo obu zawodników – 1.32 na Nigeryjczyka i 3.00 na Kubańczyka – wydają się odpowiadać realiom. Odrobinę ciekawiej wygląda może 3.00 na wiktorię Żołnierza Boga, ale o żadnym szale mowy nie ma.
Można natomiast pochylić się – ale i to bez wielkiego entuzjazmu – nad 4.00 na zwycięstwo Romero przez (T)KO lub – dla fanów talentu Nigeryjczyka – 2.65 na jego triumf decyzją. O skończenie pretendenta będzie bowiem niezwykle trudno.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Israela Adesanyi – 1.32
Zwycięstwo Yoela Romero – 3.00
Zwycięstwo Israela Adesanyi przez decyzję – 2.65
Zwycięstwo Yoela Romero przez (T)KO – 4.00

Obstawiaj wszystkie walki UFC 248 na PZBUK – z darmowym zakładam 50 PLN na start

Inne ciekawe kursy

Walka Safarov vs. Vieira potrwa nie dłużej niż 1,5 rundy – 1.58
Zwycięstwo Drakkara Klose – 2.30
Zwycięstwo Neila Magny’ego – 2.50
Zwycięstwo Giga Chikadze – 2.40

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nie przegraj z tym pie*dolonym kolesiem…” – Khabib w kotle zapaśniczym z numerem jeden zapasów uniwersyteckich (VIDEO)

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply