KSWPolskie MMA

Profesorski występ! Tymoteusz Łopaczyk zdominował Briana Hooia na KSW 95!

Tymoteusz Łopaczyk w świetnym stylu rozbił Briana Hooia w swoim debiucie pod sztandarem organizacji KSW.

Tymoteusz Łopaczyk (12-3) zdominował Brian Hooi (19-12) podczas gali KSW 95 w Olsztynie.

Polak rozpoczął od srogich lowknigów na wysokości łydki. Hooi wywierał presję, ale Łopaczyk hasał do boków. Odczuwał te kopnięcia Holender. Dwoma kolejnymi Tymoteusz na moment ściął Briana z nóg. Holender nie miał póki co pomysłu na to, jak dobrać się do skóry Polakowi. Kolejny potężny lowking wylądował na łydce wykrocznej nogi bezradnego Briana. Jego ciosy szyły powietrze, podczas gdy Tymoteusz nadal rąbał lowkingami. W końcu potraktował Holendra pięknym krosem na głowę, poprzedzonym kiwką na dół. Do końca pierwszej rundy zostały dwie minuty.

Zawodnicy potraktowali się ciosami na korpus. W końcu Hooi trafił lewym krzyżowym na głowę, ale nie zrobił to wrażenia na Łopaczyku. Polak spróbował obalenia, ale bez powodzenia. Rąbnął jednak Holendra kolejnym potężnym lowkingiem. Wykroczna noga Briana była już zdemolowana.

W drugiej odsłonie obaj zawodnicy wdali się w kilka ostrych wymian – i obaj kilka razy zaliczyli dobre uderzenia. Hooi podkręcił nieco tempo, ale Łopaczyk nadal okolicznościowo zniechęcał go do ataków srogimi lowkingami. Holender nieco zwiększył aktywność, choć Polak popisał się kilkoma ładnymi kontrami pięściarskimi.


PEŁNE WYNIKI KSW 95 – TUTAJ


Na dwie minuty przed końcem rundy drugiej Miodożer poszedł w zapasy, po krótkiej kotłowaninie, unieruchamiając Hooia. Zrzucił kilka mocnych łokci na głowę rywala, kontrolując go zza pleców. W końcówce rundy zaatakował duszeniem, ale Hooi przetrwał. Zainkasował jednak kolejne łokcie na głowę.

Zasugerowawszy Holendrowi, że będzie walka w stójce, Polak szybko przeniósł walkę do parteru w rundzie trzeciej. Z góry dominacja Tymoteusza nie podlegała dyskusji. Doskonale kontrolował Hooia, wbijał swoje czoło w jego twarz, terroryzował go srogimi uderzeniami na korpus i głowę.

Sędziowie wskazali jednogłośnie na Tymoteusza Łopaczyka w stosunku 3 x 30-27. Tym samym Miodożer z przytupem wita się z organizacją KSW. Była to jego czwarta kolejna wiktoria.

Dla Briana Hooia była to druga przegrana z rzędu i trzecia z czterech ostatnich występach.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button