UFC

Prawie 2 metry wzrostu, 120 kg wagi! Łukasz Brzeski zmierzy się z przybranym bratem Johnny’ego Walkera!

Kilka dni temu menadżer Łukasza Brzeskiego Artur Gwóźdź zdradził, że jego klient ma już kolejną walkę w UFC, a dziś znamy jej szczegóły.
Łukasz Brzeski (8-4-1) powróci do akcji 6 kwietnia w Las Vegas w ramach gali UFC Fight Night. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący pod sztandarem amerykańskiego giganta i niepokonany w zawodowej karierze Valter Walker (11-0), przybrany brat wojującego od lat w UFC Johnny’ego.

O zestawieniu walki poinformował trener Brazylijczyka.
25-letni Brazylijczyk od wielu lat mieszka i trenuje w Moskwie, reprezentując Rosję. Walczy zawodowo od 2020 roku. Spośród jedenastu zwycięstw w karierze siedem odniósł przed czasem, w tym sześć przez nokauty. Najbardziej znanym przeciwnikiem, jakiego pokonał, jest były zawodnik UFC – choć walczył wtedy w wadze średniej – Alex Nicholson. W oktagonie UFC Brazylijczyk miał zadebiutować we wrześniu zeszłego roku, mierząc się z Jake’iem Collierem, ale zmuszony był wycofać się z walki.

Bilans Łukasza Brzeskiego w oktagonie UFC wynosi 0-3. W debiucie przegrał kontrowersyjną decyzją sędziów z Martinem Budayem, następnie został zdominowany zapaśniczo przez Karla Williamsa, a w ostatnim starciu padł w pierwszej rundzie pod uderzeniami Waldo Cortesa-Acosty.

Walker nie jest wybitnym stójkowiczem, ale mierzy prawie dwa metry, jest silny jak tur i potrafi mocno uderzyć. Uwielbia atakować kolanami. Wydaje się, że pod kątem szybkości i stójkowej techniki Łukasz powinien rozdawać karty, ale rosyjskiemu Brazylijczykowi oddać trzeba, że jest też przyzwoitym zapaśnikiem – a w tym obszarze problemy miewa Polak.

Łukasz Brzeski vs. Valter Walker - kto wygra?

Przewidywane kursy bukmacherskie


Łukasz Brzeski – 2.45
Valter Walker – 1.55

Wstępny typ

Valter Walker
Rozpiska UFC FN: Vettori vs. Allen

Walka wieczoru

185 lb: Marvin Vettori (19-6-1) vs. Brendan Allen (23-5)

Pozostałe

265 lb: Łukasz Brzeski (8-4-1) vs. Valter Walker (11-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY PO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button