UFC

Marvin Vettori i Brendan Allen zmierzą się w walce wieczoru kwietniowej gali UFC Fight Night

Pojedynek Marvina Vettoriego z Brendanem Allenem zwieńczy kwietniową galę UFC Fight Night.
Istotne dla układu sił w kategorii średniej starcie pomiędzy idącym ostatnio jak burza Brendanem Allenem (23-5) i byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego Marvinem Vettorim (19-6-1) uświetni galą UFC Fight Night, która odbędzie się 6 kwietnia w nieujawnionej jeszcze lokalizacji.

O zestawieniu walki poinformowali oficjalnie organizatorzy.
Sklasyfikowany na 8. miejscu w rankingu Amerykanin może pochwalić się serią sześciu aż zwycięstw, w tym pięciu przed czasem – a konkretnie przez duszenie zza pleców. Ostatni pojedynek stoczył w listopadzie zeszłego roku, poddając Paula Craiga. Wcześniej w pokonanym polu zostawiał między innymi Bruno Silvę czy Andre Muniza.

Okupujący 5. pozycję w rankingu Marvin Vettori od kilku lat przeplata zwycięstwa z porażkami. W akcji nie był widziany od czerwca zeszłego roku, gdy na pełnym dystansie dostał srogie lanie od Jareda Cannoniera. Wcześniej pokonał natomiast jednogłośnie Romana Dolidze.

Włoch zatrzymał się w rozwoju. Nadal jest twardy, nadal jest fizyczny, nadal posiada dobrą kondycję i charakter do walki, ale pod kątem technicznym rozpędzony świetną serią wygranych Amerykanin powinien przeważać tutaj w każdej prawdopodobnie płaszczyźnie.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Marvin Vettori – 2.45
Brendan Allen – 1.55

Wstępny typ

Brendan Allen


Rozpiska UFC FN: Vettori vs. Allen

Walka wieczoru

185 lb: Marvin Vettori (19-6-1) vs. Brendan Allen (23-5)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button