KSWPolskie MMA

Powrót po 13 latach – Daniel Omielańczuk podpisał kontrakt z KSW!

Kategoria ciężka KSW, na której tronie od lat zasiada Phil De Fries, została właśnie wzmocniona o Daniela Omielańczuka.
Pytani w ostatnich latach nie raz, nie dwa o potencjalny angaż Daniela Omielańczuka, szefowie KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski jak mantrę powtarzali, że powrotem zawodnika zainteresowani w najmniejszym stopniu nie są.

Tymczasem na mieście zupełnie inne są już treście! Jak bowiem poinformował Artur Ostaszewski, Daniel Omielańczuk wstąpił właśnie w szeregi KSW.
W 2009 roku Daniel Omielańczuk w swoim drugim i trzecim zawodowym występie stoczył dwie walki w klatce polskiego giganta, obie jednak przegrywając. W kolejnych latach wojował głównie na wschodzie, by w 2013 roku dołączyć do UFC, gdzie stoczył dziesięć walk, pięć z nich zwyciężając.

Rozstawszy się z Daną Whitem i spółką, zakotwiczył w ACA, gdzie również wystąpił dziesięciokrotnie, dochodząc nawet do pojedynku o złoto – przegranego jednak w 2020 roku z Tonym Johnsonem Jr.. Dwie ostatnie walki Omielańczuk skończył na tarczy, opuszczając szeregi czeczeńskiej organizacji z bilansem 6-4.

Nie wiadomo póki co, kiedy Daniel Omielańczuk stoczy pierwszy od trzynastu prawie lat pojedynek w KSW, ani kto będzie jego przeciwnikiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button