„Powinieneś był wyciągnąć wnioski, a nie ciągle napie*dalać te same błędy” – Diaz i McGregor na wojennej ścieżce

Conor McGregor i Nate Diaz ponownie wzięli się za bary w mediach społecznościowych, nie szczędząc sobie uprzejmości.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Nate Diaza na dopingowe przytyki, którymi potraktował go niezadowolony z częstych kontroli Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA) i ichniejszej polityki Conor McGregor.

Niedzielnym wieczorem stocksończyk odpowiedział medialną kontrą, jak się okazało, inicjując serię wymian.

– McGregor Fast System – napisał, szydząc z programu szkoleniowo-kondycyjnego Irlandczyka. – Oto, co robią z tobą sterydy.
Irlandczyk zachował jednak czujność bojową, natychmiast odpowiadając.

– „Wszyscy są na dopingu” – korzystający z dopingu Nate Diaz.
– Głupia gęsio, to było przed pojawieniem się programu McGregor Fast. McGregor Fast został stworzony w następstwie tej walki. Masz tutaj zdjęcie, które bezpośrednio pokazuje rezultaty realizowania przeze mnie programu McGregor Fast.

– Twoja twarz wyglądała jak miska z resztkami salsy (meksykańskiej potrawy). A teraz ściągaj apkę, ty mały tępy indyku.

Kontra Amerykanina? Konkretna!

– A więc dałem życie McGregor Fast dla ciebie, a ty nie skorzystałeś z niego w walkach z Mayweatherem, Khabobem albo DP? – napisał. – Powinieneś był wyciągać wnioski z tej gry, świeżaku, a nie ciągle napierdalać te same błędy, amatorze.Stan oktagonowej rywalizacji irlandzko-amerykańskiej wynosi 1-1. Pierwszą walkę Diaz wygrał przez poddanie, a druga padła łupem McGregore, który wygrał większościową decyzją sędziowską.

Stocktończyk powróci do akcji 15 maja, w ramach gali UFC 262 mierząc się z Leonem Edwardsem, podczas gdy Notorious 10 lipca stanie do trylogii z Dustinem Poirierem podczas gali UFC 264.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply