UFC

Pognębili Tsarukyana! RDA odpowiedział na zarzuty Ormianina, że odmówił walki, a Jalin Turner na rzucone mu wyzwanie!

Rafael dos Anjos i Jalin Turner odpowiedzieli na wczorajsze wpisy Armana Tsarukyana.
Gdy Arman Tsarukyan usłyszał, że Rafael dos Anjos na tym etapie swojej kariery – zdając już sobie sprawę, że o najwyższe laury nie powalczy – jest zainteresowany wyłącznie pojedynkami z podobnymi mu wiekiem i doświadczeniem weteranami – Tonym Fergusonem, Clayem Guidą czy Mattem Brownemoskarżył Brazylijczyka o odrzucenie propozycji walki, jednocześnie rzucając wyzwanie Jalinowi Turnerowi.

Obaj wywołani do tablicy zawodnicy szybko na słowa Ormianina odpowiedzieli…
– Nigdy nie dostałem propozycji takiej walki – obwieścił na Twitterze RDA. – Wybacz, dzieciaku, ale w moich wpisach nie chodzi o ciebie. Chodzi o mnie, moją karierę i szacunek do pasa mistrzowskiego, który wisi w moim pokoju. Życzę ci wspaniałej kariery!!!

W jeszcze mniej przyjaznym tonie Ahalkalaketsowi odpowiedział Jalin Turner…

– Marne wyzwanie, skoro wiesz, że jestem kontuzjowany, a Damir Ismagulov błaga wręcz o walkę – napisał. – Obroń swoje miejsce w rankingu w starcui z nim, a ja chętnie wezmę wygranego, gdy wrócę do gry.

Amerykanin odpowiedział też na zarzut jednego z fanów, że unika walki z Tsarukyanem.

– Nigdy nikogo nie unikałem – stwierdził. – Widzę, że niczego nie zrozumiałeś z tego, co napisałem na koniec wpisu.Przywołany przez okupującego 14. miejsce w rankingu Jalina Turnera Damir Ismagulov jest sklasyfikowany na 15. pozycji, mogąc pochwalić się serią pięciu zwycięstw – identyczną jak Amerykanin. Arman Tsarukyan jest 10., a Rafael dos Anjos – 8.

Z kim zatem w kolejnej walce skrzyżuje rękawice Ormianin? Jedynymi zawodnikami bez zestawionego pojedynku w Top 15 wagi lekkiej poza Jalinem Turnerem, Damirem Ismagulovem i Rafaelem dos Anjosem są Conor McGregor, Rafael Fiziev oraz Justin Gaethje.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button