UFC

RDA odrzucił walkę z Armanem Tsarukyanem? Ormianin gotowy na starcie z niżej sklasyfikowanym rywalem!

Arman Tsarukyan jest ponownie skłonny zaakceptować pojedynek z niżej sklasyfikowanym przeciwnikiem.
Po porażce z Mateuszem Gamrotem Arman Tsarukyan zaprosił w oktagonowe tany Tony’ego Fergusona, ale nigdy odpowiedzi ze strony Amerykanina się nie doczekał. W zeszłym tygodniu El Cucuy został zresztą zestawiony z Jinglianglem Li, co oznacza jego migrację do wadi półśredniej.
Okazuje się, że na celowniku Ormianina był też były mistrz kategorii lekkiej Rafael dos Anjos, znokautowany ostatnio przez Rafaela Fizieva. Rzecz jednak w tym, że Brazylijczyk poszukuje teraz innych walk, co jasno zakomunikował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Mam za sobą ostatni rajd po złoto… – napisał szczerze. – Teraz pora na walki z rywalami, którzy motywują mnie do wczesnego wstawania i trenowania. Spędziłem w oktagonie prawie osiem godzin… Dajcie mi dla odmiany jakiegoś weterana! Marzy mi się walka z gośćmi pokroju Jima Millera, Jorge Masvidala albo rewanże z Tonym Fergusonem lub Clayem Guidą.

– Wonderboy i Matt Brown w 170 funtach to także opcje… Jestem zawsze gotowy.

Wpisy te Brazylijczyka nie uszły uwadze sklasyfikowanego na 10. miejscu Ahalkalaketsa, który w konsekwencji skierował wzrok w innym kierunku.

– Skoro RDA odrzucił walkę ze mną, liczę na to, że przy następnej aktualizacji rankingu zajmę jego miejsce – napisał o okupującym 8. miejsce RDA. – Jeśli nie chcesz bronić swojej pozycji, powinieneś ją stracić. Mogę dać dobry przykład, broniąc swojej w starciu z Jalinem Turnerem.Jalin Turner niedawno przedarł się do rankingu, gdzie jest obecnie sklasyfikowany na 14. pozycji. Może pochwalić się serią pięciu zwycięstw. Obecnie nie ma żadnej zaplanowanej walki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button