„Podejmą decyzję i wtedy wszystko zaplanujemy” – Conor McGregor o planach powrotu

Były mistrz wagi lekkiej i piórkowej UFC Conor McGregor zabrał głos na temat swoich dalszych planów sportowych po porażce z Khabibem Nurmagomedovem.

Przegrawszy z Khabibem Nurmagomedovem w walce wieczoru gali UFC 229 w Las Vegas, Conor McGregor opublikował krótki wpis w mediach społecznościowych, licząc na rewanż – i zapadł się pod ziemię. Przynajmniej jeśli chodzi o MMA.

Irlandczyk nie znikał co prawda z mediów, ale był całkowicie pochłonięty budowaniem swojego alkoholowego imperium. Do tematu MMA powrócił dopiero dwa tygodnie po walce, w obszernym wpisie przedstawiając własną analizę tego, co się wydarzyło w oktagonie. Zapowiedział też, że jest gotowy na stoczenie innego pojedynku, jeśli nie otrzyma natychmiastowego rewanżu.
Natomiast podczas wizyty w Bostonie dopytywany przez fanów o dalsze plany sportowe, Irlandczyk postawił sprawę jasno.

Oczywiście, że wrócę.

– powiedział (za Express.co.uk).

Zobaczymy, co się wydarzy. Jest ta sprawa ze Stanową Komisją Sportową w Nevadzie. Podejmą decyzję i wtedy wszystko zaplanujemy.

Posiedzenie Komisji, podczas którego Irlandczyk i Dagestańczyk poznają ostateczny wymiar kary za awanture po gali UFC 229, odbędzie się 10 grudnia w Las Vegas. Obaj zawodnicy zostali zobowiązani przez komisarzy do obecności podczas przesłuchania – choć Dagestański Orzeł zdążył już zapowiedzieć, że ani myśli tego robić.

*****

Technika MMA – tańcz, jak ci zagram!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply