Poczuł to! Francis Ngannou przyjął dwie bomby na korpus od muszego (VIDEO)

Uznawany za jednego z najstraszniejszych ciężkich na świecie Francis Ngannou podjął się bodyshotchallenge.

Wykorzystując wolny czas i fakt, że póki co nie ma żadnej zestawionej walki, jeden z najlepszych ciężkich na świecie Francis Ngannou podjął się tzw. bodyshotchallenge tj. wyzwania polegającego na przyjęciu ciosu na korpus.

W rolę jego kata wcielił się Braden Pagaoa – zawodnik walczący w kategorii muszej, który nie ma jeszcze na koncie żadnej zawodowej walki.

Upewniwszy się, że może uderzyć z pełną mocą, Hawajczyk dwukrotnie grzmotnął napinającego się Kameruńczyka.

Okazało się, że cięższy od niego o dobre 50 kilogramów Predator ciosy te wyraźnie odczuł, wykrzywiając twarz w grymasie bólu.
Nieco wcześniej podobnego zadania podjął się podwójny mistrz organizacji ONE Championship – kategorii średniej i półciężkiej – Aung La Nsang.

Birmańczyk pozwolił, aby uderzanymi z pełną mocą bombami na korpus zdzielili go znacznie mocniej uderzający od Bradena Pagaoi zawodnicy – lekki Michael Johnson, piórkowy Adam Borics czy półśredni Jason Jackson.
Co ciekawe, La Nsans ani drgnął, przyjmując na schaby prawie 30 ciosów…

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply