ONE FC

„Je*any potwór!” – podwójny mistrz ONE okładany potężnymi bombami na korpus (VIDEO)

Aung La Nsang zaprezentował niebywałą odporność na uderzenia na korpus, biorąc udział w tzw. #bodyshotchallenge.

Przebywający obecnie w Hard Knocks 365 w Fort Lauderdale podwójny mistrz organizacji ONE Championship – kategorii średniej i półciężkiej – Aung La Nsang (26-10) opublikował w mediach społecznościowych osobliwe nagranie.

Pochodzący z Birmy 34-latek podjął się mianowicie nowego challenge’u, który polega na tym, aby… przyjąć jak najmocniejsze uderzenia na korpus od zawodników MMA!

– Uderz mnie najmocniej, jak potrafisz – powiedział na nagraniu Nsang.
– Poważnie? – dopytał go Michael Johnson.
– Tak.

I się zaczęło…

Pierwszy zadania podjął się niepokonany zawodnik wagi piórkowej Bellatora Adam Borics. Srogie bomby wylądowały na korpusie Birmańczyka… Bez reakcji!

Następnie sprawy w swoje ręce wziął rywalizujący w wadze lekkiej UFC, znany z ciężkich uderzeń, Michael Johnson. Na początku uderzał jakby bez przekonania, ale potem się rozkręcił. Zdało się to na nic – Nsang ani drgnął.
Wreszcie na koniec swoich sił spróbował półśredni z Bellatora Jason Jackson. O, ten się nie patyczkował, uderzając z pełną mocą, z pełnym skrętem – a nawet ustawiając się tak, aby wygenerować jak największą moc. Jednak i jego wysiłki zdały się na nic.

Poniżej pełne nagranie.

https://www.instagram.com/p/B7UhiKnnF5j/

W powyższym wpisie Aung La Nsang zaprosił do zabawy Dereka Brunsona, Rodtanga i Volkana Oezdemira.

Birmańczyk był ostatnio widziany w akcji w październiku ubiegłego roku, nokautując w drugiej rundzie doświadczonego Brandona Verę.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Kursy bukmacherskie na UFC 246 – „Kowboj” coraz większym underdogiem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button