„Po kopie na torbę odechciało mi się wszystkiego” – Mariusz Pudzianowski publikuje zdjęcie uszkodzonej nogi po KSW 47


Mariusz Pudzianowski opublikował w mediach społecznościowych krótki wpis, podsumowując nieudaną walkę z Szymonem Kołeckim podczas łódzkiej gali KSW 47.

Mariusz Pudzianowski nie sprostał Szymonowi Kołeckiemu w co-main evencie gali KSW 47 w Łodzi – choć walka zakończyła się dla byłego strongmana wyjątkowo pechowo. W końcówce pierwszej rundy niefortunnie lądując na deskach po udanym sprowadzeniu ze strony podwójnego – złotego i srebrnego – medalisty olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów, uszkodził nogę, następnie poddając pojedynek.

Zobacz także: Borys Mańkowski zamierza złożyć protest na werdykt w walce z Normanem Parke

Kontuzjowany, Pudzian nie stanął do ogłoszenia wyniku i nie udzielił

No to sie urwało!!! Dwugłowy wrrrrrrrr Dwa miesiące przerwy ale po kopie na torbe odechciało mi sie wszystkiego!!! Coz tak bywa
Dopytany natomiast w rozmowie z Przeglądem Sportowym podczas zejścia do szatni o potencjalny rewanż, Pudzian pozostawił sprawę otwartą.

Zobaczymy. Za szybko na to pytanie.

Porażka z Szymonem Kołeckim jest dla 42-letniego Mariusza Pudzianowskiego już drugą z rzędu – po tym, jak w czerwcu ubiegłego roku został poddany w pierwszej rundzie przez Karola Bedorfa.

*****

„Ku*ewsko piękne!” – Poirier, Askren, Lee, RDA i inni reagują na sensacyjny nokaut autorstwa Anthony’ego Pettisa


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. czacha

    24 marca 2019 at 15:16

    Patrząc na rozmiar pomyślałbym, że to Mariusza ręka nie noga xd

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *