Babilon MMAPolskie MMA

Piotr Kacprzak nadal nie do zatrzymania! Obronił pas mistrzowski wagi piórkowej Babilon MMA, pokonując Krzysztofa Mendlewskiego!

W starciu wieńczącym galę Babilon MMA 34 Piotr Kacprzak obronił tytuł mistrzowski wagi piórkowej, w pokonanym polu zostawiając Krzysztofa Mendlewskiego.
W walce wieczoru gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie mistrz wagi piórkowej Piotr Kacprzak (9-3) obronił po raz pierwszy pas, pokonując przez poddanie w drugiej rundzie Krzysztofa Mendlewskiego (5-3).

W stójce agresywniej walkę rozpoczął Mendlewski, ale pojedynek szybko – po kilku wymianach, z których to raczej Mendlewski wyszedł lepiej – trafił do parteru. Tam zawodnicy splątali się nogami, nawzajem szachując się skrętówkami – a w zasadzie ich próbami. Tu i ówdzie z jednej i drugiej strony celu dochodził pojedyncze młoty.
Początek drugiej rundy należał zdecydowanie do Mendlewskiego, który zdzielił Kacprzaka dobrymi uderzeniami w stójce. Ten szybko jednak położył rywala na plecach. Mendlewski był aktywny z dołu, nie dając się ustabilizować. Próbował też atakować ciosami z pleców. Kacprzak dwukrotnie spróbował zaatakować nogę przeciwnika, ale zdanie zmieniał, wracając do dominującej pozycji.

Gdy Mendlewski próbował się wydostać, Kacprzak świetnie zaszedł mu za plecy. Tam zapiął ciasne duszenie, zmuszając oponenta do poddania walki.

25-letni zawodnik odniósł tym samym już szóste zwycięstwo z rzędu, z których cztery rozstrzygnął przed czasem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button