Polskie MMA

Piotr Jeleniewski ogłasza trenerską emeryturę: „To było wyjątkowe doświadczenie”

Piotr Jeleniewski nie będzie już pełnił roli trenera MMA, czym zajmował się od wielu lat, szlifując umiejętności jednych z najlepszych zawodników w Polsce.

Piotr Jeleniewski – jeden z najlepszych polskich trenerów MMA – ogłosił zakończenie swojej trenerskiej kariery.

It’s done
walka Daniela była moją ostatnią w roli trenera w startach zawodowych mma. Było to doświadczenie wyjątkowe, dało mi wiele niezapomnianych emocji, możliwość poznania miejsc i ludzi wyjątkowych. Otrzymałem dzięki tej pracy wyróżnienie udziału w momentach ważnych dla sportowców, z którymi pracowałem. Nie zawsze były to chwile łatwe. Dziękuje im za okazane zaufanie i życzę dalszych sukcesów w ich drodze.

Dla mnie nadszedł czas decyzji i podjęcia nowych wyzwań. Jestem związany ze sportami walki od ponad 30 lat, dalej będą częścią mojego życia, ale w innym już wymiarze. Ogrom doświadczenia i wiedzy zdobytej podczas pracy trenerskiej, w myśl zasady „Nauka nigdy się nie kończy”, jest dla mnie istotnym elementem rozwoju, także w wymiarze ludzkim. Wiele lat temu, ktoś, kto wywarł na mnie ogromny wpływ w podejściu do sportów walki, na moje pytanie czemu poświęcił się sztuce walki, odpowiedział:

„by być wolnym duchem/umysłem.”

Po latach zrozumiałem co miał na myśli i z tym uczuciem, będę dalej podążał swoją drogą. Życie przyniosło mi także doświadczenia, dzięki którym nauczyłem się by:

„nie bać się śmierci, lecz nieprzeżytego życia”

Życzę wszystkim, aby ich droga była również pełna przeżyć i wyjątkowych chwil. Jednocześnie dziękuje za wiele lat wsparcia, wiary we mnie ale także opluwania – to jest przecież prawdziwa miara sukcesu w naszym kraju.

ze sportowym pozdrowieniem
PJ

Jeleniewski w ostatnich latach był trenerem w warszawskim S4 Fight Club, gdzie pod swoimi skrzydłami miał między innymi Daniela Omielańczuka, Marcina Tyburę, Jana Błachowicza czy Damiana Janikowskiego.
*****

Mamed Khalidov: „Najpewniej będzie to ACB”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button