„Pierwszy, który pójdzie po obalenie…” – Conor McGregor prowokuje Dustina Poiriera przed trylogią na UFC 264

Conor McGregor próbuje wejść Dustinowi Poirierowi na ambicje przed lipcową trylogią.

Podkręca medialną aktywność Conor McGregor przed trylogią z Dustinem Poirierem, która odbędzie się 10 lipca w ramach gali UFC 264 w Las Vegas.
Póki co nieszczególnie różni się ona jednak od tej, jaką prezentował w drodze do styczniowego rewanżu. Irlandczyk uderzył bowiem właśnie w bliźniaczo podobne tony…

– Pierwszy, który pójdzie po obalenie, jest zakurzoną pizdą – obwieścił McGregor.
Innymi słowy, wygląda na to, że Notorious nie jest zainteresowany walką na chwyty z Diamentem. Przypomnijmy, że w rewanżowym pojedynku Poirier już w jednej z pierwszych akcji przewrócił McGregora, później przez dwie minuty walcząc z nim na chwyty przy ogrodzeniu, co jak najbardziej mogło odbić się na baku z paliwem i dynamice Irlandczyka. Ostatecznie, okopawszy mocno wykroczną nogę rywala na wysokości łydki, Amerykanin ubił go w drugiej rundzie.

Tym samym Poirier wyrównał stan rywalizacji na 1-1, rewanżując się McGregorowi za szybką porażkę przez nokaut w 2014 roku.

Pełna rozpiska gali UFC 264tutaj.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply