KSWPolskie MMA

Pierwszy komentarz Macieja Kawulskiego! Staje w obronie Sebastiana Przybysza po KW 86: „Dla mnie jesteś najjaśniejszym punktem dzisiejszego MMA”

Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski wyraził się z wielkim uznaniem o Sebastianie Przybyszu po niedawnej gali KSW 86 we Wrocławiu.
Dantejskie sceny z walki wieczoru gali KSW 86 we Wrocławiu pomiędzy Jakubem Wikłaczem i Sebastianem Przybyszem pokryła już cienka warstwa kurzu, a po medialnej burzy niewiele już zostało.

Walka zakończyła się większościowym remisem na skutek nieintencjonalnego faulu mistrza, który uniemożliwił kontynuowanie zawodów pretendentowi. Głos w temacie zabrał sędzia Marc Goddard, polscy sędziowie – ich ocena rzeczywistości okazała się odmienna – fani, dziennikarze oraz eksperci więksi i mniejsi.

Krytycznie – delikatnie rzecz ujmując – o proteście złożonym przez sztab Sebicia, ostatecznie odrzuconym, wypowiedział się współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, który bez pardonu zaatakował menadżera zawodnika Artura Ostaszewskiego.
W ciszy całemu zamieszaniu przyglądał się drugi współwłaściciel KSW Maciej Kawulski, pochłonięty karierą reżyserską. Okazuje się jednak, że promotor spotkał się z Sebastianem Przybyszem, następnie publikując poniższy wpis, w którym wyraził się o nim z wielkim uznaniem.

– Układać można plan na weekend lub sobie z kimś życie – napisał. – Zaplanować można i nawet należy zasłużone wakacje oraz karierę zawodową.

– Nie widziałem jednak nigdy, a na te rzeczy mam przyjemność patrzeć z bliska, kalkulowanego ciężkiego K.O z jednoczesnym złamaniem kończyny.

– Brawo Sebastian za to, że ciągle ci się chce… bo po tym, co usłyszałeś, wielu już by się nie chciało. Dla mnie jesteś najjaśniejszym punktem dzisiejszego MMA.

– Szanuję cię za postawę i charakter i chociaż mi nie wypada musze to powiedzieć: prywatnie jestem twoim fanem.

Nie wiadomo póki co, kiedy Sebastian Przybysz powróci do akcji. Po walce opublikował obszerne oświadczenie, odnosząc się do lawiny krytyki, jaka na niego spadła.Wspomniany Martin Lewandowski oraz dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski zdążyli natomiast zapowiedzieć, że idealnym rozwiązaniem zamieszania po KSW 86 będzie zestawienie piątej walki Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button