UFC

Trzy pierwsze walki dodane do rozpiski argentyńskiej gali UFC Fight Night 140

Debiutancka gala UFC w Argentynie – UFC Fight Night 140 w Buenos Aires – liczy już trzy pojedynki.

Trzy pierwsze zestawienia trafiły na zaplanowana na 17 listopada w Buenos Aires galę UFC Fight Night 140. Doniósł o nich portal Combate.com.

W kategorii średniej dojdzie do interesującego pojedynku pomiędzy Cezarem Ferreirą (13-6), który znajduje się na fali dwóch wiktorii, obronną ręką wychodząc też z pięciu spośród sześciu ostatnich walk, oraz mającym za sobą bardzo udany debiut w 185 funtach – wcześniej wojował w kategorii półśredniej – Tomem Breese (11-1).

W stójce przewaga powinna należeć do Brytyjczyka – pod warunkiem jednak, że będzie w stanie utrzymać walkę na nogach, o co łatwo nie będzie – silny jak tur Brazylijczyk dysponuje bowiem świetnym zejściem do nóg i ciasną kontrolą z góry.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Tom Breese – 2.25
Cezar Ferreira – 1.60

Wstępny typ:

Cezar Ferreira

Drugi dodany do argentyńskiej gali pojedynek odbędzie się w limicie 145 funtów. Rozpędzony serią czterech zwycięstw Enrique Barzola (15-3-1) skrzyżuje rękawice z mającym za sobą trudny, ale zwycięski debiut byłym mistrzem Cage Warriors Nadem Narimanim (11-2).

Obaj zawodnicy to przede wszystkim zapaśnicy, lubujący się w kontroli pod siatką i pracy z góry. Wydaje się jednak, że Peruwiańczyk może mieć przewagę w płaszczyźnie kickbokserskiej, a jego kondycja stoi na wyższym poziomie, co może okazać się kluczowe dla wyniku walki.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Enrique Barzola – 1.55
Nad Narimani – 2.45

Wstępny typ:

Enrique Barzola

Wreszcie w ostatnim starciu naprzeciwko siebie staną dwie zawodniczki kategorii słomkowej – zwycięska w dwóch dotychczasowych potyczkach w oktagonie Poliana Botelho (7-1) i powracająca po pierwszej porażce i zawieszeniu za marihuanę Cynthia Calvillo (6-1).

Rozpiska UFC Fight Night 140

185 lbs: Cezar Ferreira (13-6) vs. Tom Breese (11-1)
145 lbs: Enrique Barzola (15-3-1) vs. Nad Narimani (11-2)
115 lbs: Poliana Botelho (7-1) vs. Cynthia Calvillo (6-1)

*****

„O mój Boże…” – Daniel Cormier zachwycony rzadkim obaleniem autorstwa Islama Makhacheva podczas sparingu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button