KSWPolskie MMA

Pierwsze szczegóły KSW 71 ujawnione – znamy datę i lokalizację gali!

Na światło dzienne wyszły pierwsze informacje dotyczące czerwcowej gali KSW 71.
Wedle nieoficjalnych doniesień, gala KSW 71 odbędzie się 18 czerwca w Arenie Toruń. Informację przekazał portal DDTorun.pl. Polski gigant jeszcze nigdy wcześniej nie gościł w Toruniu.

– Toruński magistrat potwierdził, że federacja KSW przesłała swoją ofertę do spółki Toruńska Infrastruktura Sportowa i organizuje wydarzenie na zasadach komercyjnych – napisano w artykule.
Wedle informacji przekazanych przez portal, wydarzenie zwieńczyć może debiutanckie starcie w formule MMA Artura Szpilki, do którego przymierzany jest Siergiej Radczenko. W podobnym terminie do akcji zamierza też jednak wrócić Marian Ziółkowski, który w trzeciej obronie pasa mistrzowskiego wagi lekkiej najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice z Sebastianem Rajewskim – i nie sposób wykluczyć, że to właśnie starcie uświetni KSW 71.

Najbliższa gala dowodzonej przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego organizacji odbędzie się 28 maja w Łodzi. Wydarzenie uświetni starcie Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą.

Ostatnia gala odbyła się w minioną sobotę. W walce wieczoru KSW 69 w Warszawie Sebastian Przybysz po raz drugi obronił tron wagi koguciej, po fantastycznym widowisku poddając w piątej rundzie Werllesona Martinsa.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button