Pierwsze kursy bukmacherskie na UFC Vegas: Poirier vs. Hooker ujawnione

Bukmacherzy opublikowali pierwsze kursy na walki gali UFC Vegas: Poirier vs. Hooker, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajdują się pierwsze kursy bukmacherskich na galę UFC Vegas, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego w Las Vegas.

W ważnej dla układu sił w czołówce kategorii lekkiej walce wieczoru gali były tymczasowy mistrz Dustin Poirier jest sporym faworytem. Kurs na jego zwycięstwo z Danielem Hookerem wynosi 1.43. Natomiast kurs na wiktorię Nowozelandczyka to 2.55.

W co-main evencie gali pomiędzy Mike’iem Perrym i Mickeyem Gallem ten pierwszy jest wyraźnym faworytem. Zwycięstwo Platynowego jest wyceniane na 1.29, a kurs na triumf Galla wynosi 3.20
Obok Mike’a Perry’ego największym bukmacherskim faworytem gali jest Miranda Maverick (1.29), która skonfrontuje się z Marą Romero Borellą (3.20).

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC Vegas:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Z nim już nie robię, to niszczyciel” – Damian Janikowski wskazał najtrudniejszego sparingpartnera w WCA

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply