UFC

Pierwsza walka dodana do gali UFC on ESPN+ 7 w Petersburgu

Pierwsza walka trafiła do rozpiski kwietniowej gali UFC on ESPN+ 7, która odbędzie się w Petersburgu.

Starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Sergeyem Pavlovichem (12-1) i Marcelo Golmem (6-2) zostało dodane do rozpiski gali UFC on ESPN+ 7, która odbędzie się 20 kwietnia w Petersburgu. O zestawieniu nieoficjalnie doniósł Vestnik MMA.
Rosjanin ma za sobą bardzo nieudany debiut pod sztandarem UFC. W listopadzie ubiegłego roku podczas gali UFC Fight Night 141 przegrał bowiem przez nokaut w pierwszej rundzie z Alistairem Overeemem. Była to jego pierwsza zawodowa porażka.

Z kolei Brazylijczyk przygodę z amerykańskim gigantem rozpoczął od demolki na Christianie Colombo jeszcze w 2017 roku, ale ubiegłego do udanych nie zaliczy. W lutym przegrał decyzją z Timothym Johnsonem, a w październiku – podczas gali UFC Fight Night 138 – w ten sam sposób z Arjanem Bhullarem.

Obaj zawodnicy to przede wszystkim stójkowicze. Rosjanin może mieć po swojej stronie przewagę warunków fizycznych, ale wydaje się, że to jednak Brazylijczyk ma większą smykałkę do stójki – jest wszechstronniejszy i lepszy technicznie w swoich poczynaniach od niewyróżniającego się w aspektach szybkościowych rywala.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Sergey Pavlovich – 2.15
Marcelo Golm – 1.70

Wstępny typ:

Marcelo Golm

Rozpiska UFC on ESPN+ 7

265 lbs: Sergey Pavlovich (12-1) vs. Marcelo Golm (6-2)

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button