Petr Yan otrzymał wartego 400 tys. PLN Mercedesa

Po powrocie do Rosji świeżo upieczony mistrza wagi koguciej UFC Petr Yan został obdarowany nowiutkim Mercedesem.

Nowy mistrz kategorii koguciej UFC Petr Yan, który przed tygodniem ubił Jose Aldo w ramach gali UFC 251 w Abu Zabi, doczekał się murala na swoją cześć. Namalowano go w Sankt Petersburgu.

Na tym jednak nie koniec, bo Sybirak został obdarowany Mercedesem, którego sprezentował mu szef Rosyjskiej Kompanii Miedzi Igor Altushkin.

Petr otrzymał model Mercedes-Benz GLE 350, który jest warty około 400 tys. PLN.
Poniżej nagranie z przekazania auta Yanowi.

Obecnie 27-latek odbywa zwycięską trasę po wybranych rosyjskich miastach, spotykając się z fanami i politycznymi dygnitarzami.

– Chcę teraz odpocząć, zregenerować się, wrócić do swoich rodzinnych stron, zobaczyć rodzinę, a potem pracę przejmą moi menadżerowie – powiedział Yan po zwycięstwie z Aldo w rozmowie z MMAJunkie.com.

– W pierwszych 18 miesiącach w UFC stoczyłem sześć walk. Nigdy żadnej nie odmówiłem, więc pewnie szybko dowiemy się co dalej. Myślę, że październik byłby idealny na powrót.
– Uważam, że Aljamain Sterling zasługuje na walkę o pas. Ma dobrą serię zwycięstw. Pokonał wielu mocnych gości.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply