UFC

Pedro Munhoz z zaskakująco ostrą odpowiedzią na wyzwanie ze strony Petra Yana

Nie przebierał w słowach grzeczny na ogół Pedro Munhoz, gdy po pokonaniu Cody’ego Garbrandta podczas gali UFC 235 dowiedział się, że otrzymał wyzwanie od Petra Yana.

Podpisawszy przed kilkoma dniami nowy, obejmujący sześć walk kontrakt z UFC – trzeci w karierze i uwzględniający też potencjalne starcia mistrzowskie – rozpędzony czterema wiktoriami z rzędu Petr Yan rzucił wyzwanie Pedro Munhozowi, który podczas sobotniej gali UFC 235 w Las Vegas znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Cody’ego Garbrandta.

Chcę walczyć z Pedro Munhozem. Kto chce to obejrzeć?

Pierwotnie po rozbiciu Johna Dodsona na pełnym dystansie w ostatnim pojedynku Rosjanin celował w konfrontację z Jimmiem Riverą, ale nie wiadomo, czy Amerykanin jest zainteresowany takim starciem.

Wiadomo natomiast, że osoba Sybiraka kompletnie w tej chwili nie interesuje opromienionego sobotnim triumfem Pedro Munhoza, który w zaskakujący ostrych – jak na swoje standardy – słowach odrzucił wyzwanie ze strony Petra Yana.

https://twitter.com/aaronbronsteter/status/1102064584616108032

Dopiero dostał się do UFC. Ma jeszcze masę walk do stoczenia. Ostatnio pokonał Johna Dodsona, a ja właśnie znokautowałem byłego mistrza. Jestem absolutnie gotowy na każdego zawodnika w tej dywizji. Powiedzcie mu, żeby possał mi jaja, bo dosłownie ledwie dostał się do UFC. Czy jest twardy? Tak. Każdy jest w tej dywizji twardy, ale teraz muszę walczyć o pas.

Tak agresywna odpowiedź ze strony znanego przecież z przyjacielskiego usposobienia Brazylijczyka zdecydowanie nie przypadła do gustu młodemu Rosjaninowi.

Gość, który przegrał z Dodsonem i wygrał dzisiaj fartem, uważa, że będzie teraz walczył o pas 😂🤦🏻‍♂️

Po takiej odpowiedzi jesteś przebrzydłym zwierzęciem! Z całą pewnością spotkamy się, gdy tylko nabierzesz odwagi!

W rozmowie z rosyjskimi mediami przed kilkoma dniami sklasyfikowany na 8. miejscu w rankingu wagi piórkowej Petr Yan zdradził, że dostał wstępną propozycję walki podczas czerwcowej gali UFC 238 w Chicago, ale nie wiadomo nic na temat potencjalnego rywala.

Okupujący w tej chwili 9. miejsce w klasyfikacji – w najnowszym notowaniu na pewno awansuje znacznie wyżej po pokonaniu 2. w rankingu Cody’ego Garbrandta – Pedro Munhoz wygrał siedem z ostatnich ośmiu potyczek. Jedynej porażki w tym okresie doznał niejednogłośną decyzją w starciu z Johnem Dodsonem.

*****

„To jedyne sprawiedliwe rozwiązanie” – Dana White zdecydowanie o walce Bena Askrena z Robbiem Lawlerem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button