Paul Malignaggi dołączy do obozu Conora McGregora przed walką z Floydem Mayweatherem Jr.

Wygląda na to, że do obozu przygotowawczego Conora McGregora przed walką z Floydem Mayweatherem Jr. dołączy prawdziwy bokser z krwi i kości – choć już emerytowany.

Kilkanaście dni temu trener Conora McGregora zapowiadał, że fani będą pod wrażeniem, gdy wyjdzie na na światło dzienne, z jakimi bokserami Irlandczyk przygotowuje się do starcia z Floydem Mayweatherem Juniorem.

O ile nazwiska Tiernana Bradley’a, Dashona Johnsona i Jay’a Byrne – a więc sparingpartnerów Notoriousa w Dublinie – większego wrażenia na nikim nie zrobią, to już Paul Malignaggi, który ma niebawem dołączyć do obozu przygotowawczego Irlandczyka już w Stanach Zjednoczonych, to zawodnik o ugruntowanej w świecie bokserskim renomie.
Co prawda niespełna dwa miesiące temu Malignaggi – a więc były mistrz organizacji IBF i WBA, który w tym roku zakończył bokserską karierę z rekordem 36-8 – zapowiadał, że sam bez problemów ubiłby McGregora, ale wygląda na to, że wszystko to już przeszłość.

W swoim podcaście From Brooklyn to the World Amerykanin włoskiego pochodzenia zdradził bowiem, że kilka dni temu skontaktowali się z nim ludzie z obozu McGregora.

Zostałem zaproszony na obóz przygotowawczy Conora McGregora.

– powiedział Malignaggi.

Byłem zaskoczony. Nie trenowałem ostatnio, nie bywałem w klubie. Zacząłem więc lekkie treningi. Obecnie omawiamy szczegóły w sprawie sparingów z McGregorem.

Paulie nie ukrywa też, że jest mile zaskoczony postawą Irlandczyka. Po wszystkich tych słowach, jakie kierował kilka tygodni temu pod jego adresem, nie spodziewał się, że McGregor może być zainteresowany wspólnymi treningami.

Rzuciłem mu wyzwanie i myślę, że teraz widzimy prawdziwy charakter tego człowieka.

– ocenił.

Mógł powiedzieć: „Pieprzyć tego dzieciaka, wyzywał mnie do walki, nie będę z nim trenował”. Myślę, że pokazuje to ducha rywalizacji i gotowość do nauki po stronie McGregora.

Starcie McGregora z Mayweatherem Jr. odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

*****

Pierwsza reakcja Conora McGregora na wielki mural w nowym klubie – video

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply