Bellator

Paul Daley vs. Michael Page na gali Bellator 216

Długo wyczekiwane starcie pomiędzy Paulem Daleyem i Michaelem Page odbędzie się podczas lutowej gali Bellator 216.

Po wielomiesięcznych medialnych – i nie tylko – bojach Paul Daley (40-16-2) i Michael Page (13-0) w końcu przejdą do działania. Jak bowiem nieoficjalnie donosi portal ESPN.com, dwaj Brytyjczycy skrzyżują rękawice podczas gali Bellator 216 szykowanej na 16 lutego w Uncasville. Starcie będzie stanowiło ćwierćfinał Grand Prix wagi półśredniej.
Walczący zawodowo od 2003 roku kowadłoręki Semtex od dłuższego czasu przeplata zwycięstwa z porażkami. Zdemolowawszy Lorenza Larkina we wrześniu ubiegłego roku, w maju 2018 przegrał jednogłośną decyzją sędziowską z Jonem Fitchem. 35-latek wygrał trzy z ostatnich sześciu potyczek.

Z kolei wojujący w MMA od 2012 roku Page wygrał wszystkie trzynaście walk, w tym dziewięć już pod flagą Bellatora. Podczas majowej gali Bellator 200 porozbijał i zmusił do werbalnego poddania Davida Rickelsa, wcześniej natomiast niejednogłośnie wypunktowując Fernando Gonzaleza.

Zwycięzca pojedynku awansuje do półfinału Grand Prix, gdzie już czeka na niego Douglas Lima, który w ćwierćfinale poddał Andreya Koreshkova.

*****

Analizy KSW 46 – Mateusz Gamrot vs. Kleber Koike Erbst

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button