Bellator

Paul Daley ruga Michaela Page’a, rzuca się na niego po wyjściu z klatki – video

Paul Daley stworzył podwaliny pod nie lada promocję jego walki z Michaelem Pagem pod banderą Bellatora.

Zanim zdążył opaść kurz po lekcji, jaką profesor Rory MacDonald dał uczniakowi Paulowi Daley’owi, dominując go i poddając w drugiej rundzie walki wieczoru gali Bellator 179 w Londynie (wyniki gali), Semtex zabrał się ochoczo do pracy nad kolejnym zestawieniem.

Pogratulowawszy Kanadyjczykowi zwycięstwa, zwrócił się następnie do siedzącego przy klatce Michaela Page’a.

Michael Page to cipa. Jeśli ta cipa chce wejść ze mną do klatki przy następnej gali Bellatora na Wembley, możemy to zrobić. Cipa!

Na tym jednak nie poprzestał, zdając sobie doskonale sprawę – jako weteran sportu – że jeśli słowa wsparte są czynami, wszystko da się sprzedać lepiej. Wychodząc zatem z klatki, ruszył w kierunku Page’a, doprowadzając do nie lada zamieszania.
Page miał podczas gali w Londynie skrzyżować rękawice z Derekiem Andersonem, ale na kilka dni przed wydarzeniem wypadł z powodu kontuzji.

Wydaje się, że wobec takiego obrotu spraw matchmakerzy Bellatora nie będą powracać do tego zestawienia, zamiast tego zestawiając Page’a z Daley’em. Zwłaszcza, że podczas konferencji prasowej po gali Scott Coker nie wykluczył powrotu do Londynu jeszcze w tym roku, aby skonfrontować obu zawodników.

*****

Rory MacDonald dominuje i poddaje Paula Daley’a – video

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button