Bellator

Rory MacDonald dominuje i poddaje Paula Daley’a – video

Rory MacDonald nie dał żadnych szans Paulowi Daley’owi w walce wieczoru gali Bellator 179.

W walce wieczoru gali Bellator 179 w Londynie debiutujący w organizacji Rory MacDonald (19-4) zdeklasował i ostatecznie poddał w drugiej rundzie Paula Daley’a (39-15-2).

Kanadyjczyk już w jednej z pierwszych akcji obalił Brytyjczyka, stabilizując pozycję na górze. Utorował sobie drogę do półgardy, od czasu do czasu rażąc z niej Daley’a łokciami. Brytyjczyk odzyskał jednak gardę, ale nie był w stanie wrócić na nogi, inkasując jeszcze kilka uderzeń. Runda pierwsza dobiegła końca.

JUż w jednej z pierwszych akcji drugiej rundy MacDonald zaskoczył Daley’a kopnięciem na głowę, nurkując potem po udane obalenie. Ponownie ułożył Daley’a na plecach, torując sobie potem drogę uderzeniami do pozycji bocznej, a następnie do dosiadu. Daley próbował się odwracać, ale oddał plecy i Kanadyjczyk zapiął ciasne duszenie, zmuszając go do klepania w 1:45 drugiej rundy.

https://www.instagram.com/p/BUSgnE0FB0U/
Tym samym Kanadyjczyk z przytupem wita się z Bellatorem, ustawiając się na pierwszym miejscu w kolejce do walki o pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Po zwycięstwie MacDonald, który poprzednie zwycięstwo odniósł w październiku 2014 roku, powiedział:

To były dwa długie lata. Skupiłem się na wszystkim, czego mi brakowała w każdej dziedzinie mojego życia. Musiałem być dzisiaj w dobrej formie – i byłem w najlepszej.

Kanadyjczyk zwrócił się także do mistrza Douglasa Limy i pretendenta Lorenza Larkina, którzy zmierzą się 24 czerwca podczas gali Bellator 180 w Nowym Jorku:

Odbiorę wam pas i odbiorę wam zdrowie.

Komplet wyników poniżej:

Bellator 179 – wyniki na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button