Bellator

Paul Daley podpisał nowy kontrakt z Bellatorem, chce brytyjsko-brytyjskiej wojny

Topór wojenny zakopany – nowa umowa podpisana. Zaprawiony w bojach Paul Daley podpisał nowy kontrakt z organizacją Bellator.

Kowadłoręki weteran Paul Daley (40-16-2) zakotwiczy w Bellatorze na dłużej. Jak bowiem donosi ESPN.com, Brytyjczyk podpisał nowy kontrakt z dowodzoną przez Scotta Cokera organizacją.
Jak natomiast zdradza nowy menadżer Semtexa, Ali Abdelaziz, celem jego klienta jest obecnie doprowadzenie do pojedynku z Michaelem Pagem. Obaj zawodnicy od ponad dwóch lat drą koty w mediach, nie szczędząc sobie uprzejmości.

https://www.instagram.com/p/BlYgqnqhfie/

Daley liczy na to, że stanie w szranki z Pagem w pierwszej rundzie Grand Prix wagi półśredniej, jako dziesiąty zawodnik dołączając do ogłoszonych dotychczas dziewięciu uczestników. Wedle doniesień dziennikarza Ariela Helwaniego, taki scenariusz – a więc rychła brytyjsko-brytyjska wojna – jest wysoce prawdopodobny.

35-letni zawodnik był ostatnio widziany w akcji podczas majowej gali Bellator 199 w San Jose, gdzie został zdominowany zapaśniczo przez Jona Fitcha. Nie szczędził wówczas krytyki – delikatnie rzecz ujmując – Bellatorowi, zapowiadając rychłe rozstanie wraz z wypełnieniem poprzedniego kontraktu.

Aktualizacja – Scott Coker potwierdził w rozmowie z MMAJunkie.com, że Paul Daley jest dziesiątym zawodnikiem w Grand Prix wagi półśredniej.

*****

Stiopic – zapomniało cielę, jak wołem było

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button