KSWPolskie MMA

Patryk Kaczmarczyk przerywa milczenie – opublikował pierwszy komentarz po KSW 94

Patryk Kaczmarczyk opublikował wpis, w którym krótko podsumował sobotnią porażkę z Robertem Ruchałą na KSW 94.

Patryk Kaczmarczyk zabrał po raz pierwszy głos na temat przegranego rewanżu z Robertem Ruchałą, na szali którego znalazł się tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej.

Podczas sobotniej gali KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie Patryk nie miał nic do powiedzenia w starciu z kapitalnie dysponowanym Robertem. Walka potrwała jedynie 59 sekund. Ruchała zakończył ją kopnięciem na korpus, po którym Kaczmarczyk nie był w stanie dalej walczyć.

Patryk nie udzielał się publicznie po dotkliwej porażce – aż do wtorku. Dziś opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym krótko podsumował sobotni pojedynek.

– Siemano Ekipa – napisał na Instagramie. – Najchętniej nie pisałbym nic, ale nie mam zamiaru chować głowy w piasek i jestem Wam to winien za setki wiadomości, telefonów i całe wsparcie. Jestem po prostu wdzięczny za ludzi, których mam wokół siebie i za tą ku*ewsko ciężką i czasami bardzo niesprawiedliwą drogę. Serce mocno krwawi po sobotniej nocy i ta rana zostanie ze mną na zawsze. Jak troszkę ochłonę, do wszystkich z Was się odezwę.

– Propo sportu – gratulacje Robert, nie dałeś mi się rozwinąć w tej walce i pokazać czegokolwiek co szykowałem – mistrzowski performance. Propo bycia mistrzem? Droga się wydłużyła, nie wiem, co dalej, ale wiem jedno, nigdy się nie poddam. Któregoś dnia tam wrócę i tylko tego akurat jestem pewien. Ja wracam do pracy, a Wam jeszcze raz dziękuje. Na dobre i na złe.

Porażka z Robertem Ruchałą zatrzymała serię trzech kolejnych zwycięstw Patryka Kaczmarczyka.

Patryk Kaczmarczyk walczy pod sztandarem KSW od 2021 roku. Jego bilans w klatce polskiego giganta wynosi 5-3.

Nie wiadomo póki co nic o dalszych sportowych planach obchodzącego w czerwcu 26. urodziny zawodnika. Wyzwanie do walki rzucił mu natomiast Kacper Formela, który podczas tej samej gali w debiucie w KSW wypunktował Ahmeda Vilę.

Kacper Formela vs. Patryk Kaczmarczyk - kto wygrałby?

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button