UFC

Otwarte treningi Belforta, Shoguna i Barbozy przed UFC FN 106 – video

Migawki z otwartych treningów Vitora Belforta, Maurisio Shoguna Ruy i Edsona Barbozy przed galą UFC Fight Night 106.

W sobotę do oktagonu w Fortalezie podczas gali UFC Fight Night 106 wejdą dwie brazylijskie legendy, które lata świetności najprawdopodobniej – bo w MMA nigdy nic nie wiadomo – mają już za sobą.

Vitor Belfort stanie do walki z młodym gniewnym Kelvinem Gastelumem, podczas gdy Mauricio Shogun Rua skrzyżuje rękawice z Gianem Villante.

O ile jednak Phenom po dwóch z rzędu porażkach będzie się bił o powrót na drogę zwycięstw i argumenty na rzecz kontynuowania kariery, to Shogun – rozpędzony dwoma wiktoriami – powalczy o rozpoczęcie być może ostatniego w karierze rajdu po złoto.

Poza nimi w oktagonie pojawi się też celujący w sam szczyt kategorii lekkiej Edson Barboza, który skonfrontuje swoje umiejętności z Beneilem Dariushem w walce, która może zapewnić mu przedarcie się do ścisłej czołówki dywizji.
Poniżej migawki z treningu medialnego całej trójki zawodników.

Vitor Belfort

Mauricio Rua

Edson Barboza

Otwarte treningi przed galą cieszyły się niebywałą popularnością, a brazylijscy dziennikarze przekonywali nawet, że pojawiło się na nich więcej fanów niż podczas UFC 190 z Rondą Rousey w roli głównej.

*****

UFC Fight Night 106 – transmisja, rozpiska, informacje

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button