UFC

Ostatnia walka Paulo Costy w kontrakcie z UFC! Brazylijczyk zapowiada zdemolowanie Luke’a Rockholda

Sobotnia potyczka z Luke’iem Rockholdem na UFC 278 może być ostatnią, jaką Brazylijczyk stoczy pod sztandarem amerykańskiego giganta.
W sobotę Paulo Costa stanie do niezwykle ważnej dla losów swojej kariery walki. Starcie z Luke’iem Rockholdem, które odbędzie się w ramach gali UFC 278 w Salt Lake City, będzie bowiem dla Brazylijczyka ostatnim w obowiązującym kontrakcie z UFC.

– Zobaczymy, musimy porozmawiać z UFC – powiedział Costa podczas środowej konferencji prasowej. – To tylko biznes. Dla mnie to biznes. Musimy porozmawiać.
Nie ulega wątpliwości, że wiktoria – im bardziej efektowna, tym lepiej – jest Borrachinhi bardzo potrzebna, aby wzmocnił swoją negocjacyjną pozycję w rozmowach z Daną Whitem i spółką nt. podpisania nowego kontraktu.

O ile Brazylijczyk nie wie, jak potoczą się rozmowy, to o wynik walki z powracającym do akcji po 3-letniej przerwie Rockholdem jest spokojny.

– Jestem przygotowany na wojnę, ale naprawdę nie wierzę, aby był w stanie tam ze mną wytrzymać – powiedział. – Myślę, że ta walka skończy się szybko, ale mam to gdzieś. Jeśli jakimś sposobem da radę ze mną wytrzymać i dać mi wojnę, jestem na to przygotowany.

– Nie wiem, czy muszę koniecznie zranić go na samym początku walki, ale jego szczęka na pewno zostanie sprawdzona. Tutaj nie mam żadnych wątpliwości.Co zaś tyczy się kwestii wagi – przed poprzednią walką z Marvinem Vettorim, która z jego winy odbyła się w limicie kategorii półciężkiej – Paulo Costa zagwarantował, że tym razem żadnych problemów nie będzie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button