„Ostatni raz pozwoliłam Danie White’owi na wybór mojego utworu na wyjście” – Rose Namajunas zabiera głos po utracie złota

Rose Namajunas opublikowała krótkie – i nieco zaskakujące – oświadczenie po utracie złota 115 funtów na rzecz Jessiki Andrade.

Była już mistrzyni kategorii słomkowej Rose Namajunas nie zaliczy do udanych eskapady do Rio de Janeiro na walkę z Jessicą Andrade w daniu głównym gali UFC 237.

Zobacz także: Rose Namajunas rozważa zakończenie kariery po porażce z Jessicą Andrade

Amerykanka radziła sobie w pierwszej rundzie wybornie, rozbijając Brazylijkę z dystansu, ale w drugiej padła znokautowana potężnym slamem.

Dzień po utracie złota niesłynąca ze szczególnej aktywności w mediach społecznościowych Thug Rose opublikowała krótkie podsumowanie walki.

Ostatni raz pozwoliłam Danie White’owi na wybór mojego utworu na wyjście 😑 Dziękuję, Brazylio. Nigdy nie zapomnę tego doświadczenia 🙏🏼
W licznych wywiadach, jakich udzieliła w Rio de Janeiro po gali, Amerykanka poddała w wątpliwość kontynuację kariery, nie wykluczając, że więcej walczyć nie będzie. Presja związana z występami w oktagonie – a w zasadzie w drodze do nich – staje się bowiem dla niej nie do zniesienia.

26-latka zaznaczyła jednak, że nie zamierza pochopnie podejmować żadnych decyzji w tym temacie, dając sobie czas na zastanowienie.

Dla powracającej po ponad rocznej przerwie Amerykanki porażka w Brazylii była pierwszą od prawie trzech lat, gdy zmuszona była uznać wyższość Karoliny Kowalkiewicz.

*****

Zmierzch brazylijskich legend i traktorzystka z Kraju Kawy – cztery wnioski po UFC 237

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply