BellatorProfessional Fighters League

Organizacje Bellator i PFL przełożyły majowe gale

Organizacje Bellator i Professional Fighters League – w tej drugiej do debiutu sposobi się Marcin Held – nie wznowią swoich działań w maju, jak pierwotnie planowano.

Pandemia koronawirusa doprowadziła do kolejnych roszad na światowej mapie MMA – swoje majowe gale odwołały organizacje Bellator i Professional Fighters League. Obie powołały się na względy bezpieczeństwa.

Na nieokreślony jeszcze termin w przyszłości przełożono majowe gale Bellator 242, Bellator Londyn oraz Bellator 243. Wszystkie miały odbyć się w maju.

Bellatora 242 miały uświetnić mistrzowskie pojedynki Ryana Badera z Vadimem Nemkovem oraz Gegarda Mousasiego z Douglasem Limą. W walce wieczoru londyńskiej gali Jamesa Gallaghera z Calem Ellenorem. Natomiast w rozpisce gali Bellator 243 widniało dotychczas tylko starcie Liz Carmouche z Mandy Bohm.

O przełożeniu gal pierwotnie doniósł portal ESPN.com.

Rozgrywki ligowe w PFL również miały ruszyć w maju. Organizatorzy wystosowali jednak oświadczenie, w którym obwieścili, że monitorują sytuację, w związku z czym harmonogram rozgrywek – podzielonych na fazę ligową oraz pucharową – może ulec zmianie. Nie wiadomo póki co nic o potencjalnych nowych terminach.

W tegorocznym sezonie PFL udział weźmie Marcin Held, który stanie do walki o milion złotych w rozgrywkach w kategorii lekkiej. Polak liczył na pierwsze starcie w maju, ale wszystko wskazuje na to, że zmuszony będzie uzbroić się w cierpliwość.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nawet kijem bym go nie dotknęła” – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na ostre komentarze Colby’ego Covingtona

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button