Ojciec Conora McGregora o ostatnich spekulacjach medialnych: „To kompletny nonsens”


Tony McGregor – ojciec Conora – zabrał głos w sprawie rzekomych problemów, jakie miał na siebie w ostatnich dniach ściągnąć gwiazdor MMA.

Uzyskanie komentarza od Conora McGregora w dzisiejszych czasach nie jest już łatwe, wobec czego żurnaliści IrishMirror.ie udali się w innym kierunku, aby podpytać o ostatnie wybryki Irlandczyka – a mianowicie do jego ojca Tony’ego.

Ten natomiast, zagadnięty o rzekome wielkie tarapaty, w jakie miał się w ostatnich dniach wpakować Conor, wymierzając w barze razy głęboko zakorzenionym w światku przestępczym mężczyznom, nie pozostawił wątpliwości.

To nonsens. Absolutny nonsens.

– stwierdził.

Cała historia już się rozwinęła do idiotycznych rozmiarów – i jest nawet zabawna. Nie mamy się czego obawiać. Nikt za nic nas nie ściga.

Irlandzki dziennikarz śledczy o sytuacji McGregora: „Tych ludzi nie interesuje, czy jesteś ikoną sportu, czy gościem z ulicy”

Jesteśmy rodziną przestrzegającą prawa i taką pozostajemy.

– zapewnił Tony.

Teraz idę nawet, żeby wykupić abonament telewizyjny. 95% tych historii to nonsens, a pozostałe 5% jest mocno przekoloryzowane. I tyle.
Ojciec gwiazdora – który, nawiasem mówiąc, był we wtorek widziany w sądzie w Blanchardstown, gdzie przyjął mandat za przekroczenie prędkości – nie pozostawia też wątpliwości co do doniesień dziennikarza śledczego Paula Williamsa, który przekonywał, że Conor znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie, o czym ma go poinformować policja.

Policjanci nie mają powodu, żeby się kontaktować. Dlaczego mieliby to zrobić?

– powiedział McGregor senior.

Jest teraz w domu z synem. Wszyscy przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Dotarł właśnie do mnie prezent dla wnuka, który przyleciał z Ameryki. Opakuję go, położę pod choinką na wielki dzień. Tyle.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #1 – UFC Szanghaj, UFC 218, Johnson vs. Dillashaw, Joanna Jędrzejczyk


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *