OFICJALNIE: transmisje z gal Bellator MMA w TVP Sport

TVP Sport uzupełnia swoją ofertę dla fanów MMA o transmisje z tegorocznych gal Bellatora.

Gale organizacji Bellator będą w tym roku transmitowane w Telewizji Polskiej. Kilka dni temu Amerykanie rozesłali prasówkę – opublikowaną między innymi na MMAUK.net, w której zawarto informację, iż wszystkie tegoroczne gale będą w Polsce pokazywane w TVP.
Przed zeszłotygodniową galą Bellator 255 pracujący dla Bellatora John McCarthy i Josh Thomson podali identyczną informację. Natomiast dzisiaj potwierdziła ją oficjalnie TVP Sport.

Jak czytamy w komunikacie prasowym „wszystkie transmisje dostępne będą za darmo, na otwartej antenie TVP Sport i w Internecie”.

Już w piątek odbędzie się pierwsza gala amerykańskiego potentata, którą pokaże TVP Sport. Galę Bellator 256 uświetni rewanżowe starcie pomiędzy mistrzem wagi ciężkiej Ryanem Baderem i byłym mistrzem 205 funtów UFC Lyoto Machidą.

Pojedynek ten zainauguruje Grand Prix wagi półciężkiej, stanowiąc jego pierwszy ćwierćfinał. W rozgrywkach wezmą też udział między innymi mistrz Vadim Nemkov czy świeżo zakontraktowani Anthony Johnson i Yoel Romero.
Nie wiadomo natomiast póki co, gdzie transmitowana będzie piątkowa gala. W oficjalnym programie TVP Sport na piątek jej nie ma, co może oznaczać, że będzie dostępna na platformie internetowej Sport.tvp.pl. Nie wiadomo też, czy TVP pokaże całą galę, czy może tylko kartę główną.W swojej ofercie programowej TVP Sport posiada już między innymi gale ONE Championship czy Professional Fighters League z Marcinem Heldem, która to organizacja wznowi rozgrywki już 23 kwietnia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Plan najbliższych gal Bellator MMA:

Bellator 256: Bader vs. Machida 2 (9 kwietnia)
Bellator 257: Nemkov vs. Davis 2 (16 kwietnia)
Bellator 258: Archuleta vs. Pettis (7 maja)
Bellator 259: Cyborg vs. Smith 2 (21 maja)
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply