Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.

„Obrzydliwie bogaty Orangutan” z jeszcze jednym przesłaniem po walce z Floydem

Conor McGregor raz jeszcze podsumował swoje starcie z Floydem Mayweatherem Juniorem – tym razem w nieco innej formie niż poprzednio.

Dwa dni po tym, jak wydał obszerne i utrzymane w poważnym tonie oświadczenie po walce z Floydem Mayweatherem Juniorem, Conor McGregor raz jeszcze podsumował walkę stulecia, tym razem narrację zmieniając i dając trochę uśmiechu i radości najbardziej zagorzałym fanom.

Uchwycony orangutan, który przestrzegał zasad Cyrku, dzięki czemu stał się obrzydliwie bogaty.
Irlandczyk zarobił na pojedynku około $100 milionów i jeśli sprawdzą się doniesienia brytyjskiej prasy, w najnowszej edycji rankingu najbogatszych sportowców Forbesa za plecami zostawi między innymi Cristiano Ronaldo.

Po walce McGregor otrzymał 2-miesięcznie zawieszenie medyczne i choć głośno mówi się o jego powrocie do oktagonu jeszcze w tym roku – chętnych rywali nie brakuje – to biorąc pod uwagę, że zawsze do spraw zdrowotnych, szczególnie tych dotyczących uszkodzenia mózgu w następstwie ciosów, podchodził bardzo poważnie, nie sposób wykluczyć, że po starciu z Mayweatherem, w którym zainkasował wiele czystych uderzeń, jego powrót do oktagonu może ulec opóźnieniu.

*****

Jose Aldo odpowiada na krytykę za prześmiewczy komentarz po porażce Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button