UFCWiadomości MMA

Nik Lentz: „Pier*ol się, BJ Penn”

Kilka dni temu BJ Penn wyzwał do pojedynku Nika Lentza – ten ostatni odpowiedział na wyzwanie, nie przebierając w słowach.

Kilka dni temu w programie UFC Tonight od dłuższego czasu skonfliktowany z Mikiem Dolce, przebywający na emeryturze BJ Penn rzucił osobliwe wyzwanie… Nikowi Lentzowi.

Mam dość słuchania o Mike’a Dolce. Wiesz co, Mike Dolce, rzucam w tym momencie wyzwanie – idź złapać Nika Lentza, to twój chłoptaś, sprowadź go do 145 funtów, a ja przejadę się po nim w jednej rundzie, a potem znajdę cię na zapleczu i rozwalę.

Na odpowiedź Nika Lentza nie trzeba było długo czekać. Reprezentant ATT odniósł się do słów Penna na swoim Instagramie:

Nie pracuję nawet, ani nie pracowałem z Dolce od dłuższego czasu… więc walka ze mną nie będzie miała nic wspólnego z Dolce… ale gwoli formalności… pierdol się, BJ. Za dużo teraz gadasz… Kiedyś przemawiały przez ciebie czyny, a teraz jak rozpieszczony, mały, bogaty dzieciak tylko gadasz. Chętnie zmierzę się z tobą kiedykolwiek. Poproś mamusię i tatusia, żeby ci rozrysowali plany, poleć z Hawajów do Vegas, daj dzidziusiowi Pennowi, czego chce i wróć z emerytury… Tym razem wyślę cię na nią na dobre.

Niektórzy emerytowani zawodnicy zapowiadają, że powróciliby tylko na jakąś wielką walkę. Jak widać, BJ Penn ma więcej ambicji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button