UFC

Niepokonany Movsar Evloev wystąpi na styczniowej gali UFC 297, mierząc się z Arnoldem Allenem

Movsar Evloev stanie do najważniejszej walki w swojej dotychczasowej karierze, w ramach styczniowej gali UFC 297 krzyżując pięści z Arnoldem Allenem.
Pojedynek w czołówce kategorii piórkowej pomiędzy Arnoldem Allenem (19-2) i niepokonanym Movsarem Evloevem (17-0) jest bliski finalizacji na okoliczność gali UFC 297, która odbędzie się 20 stycznia w Toronto.

O zestawieniu pojedynku poinformował niejaki Judobetter995. Informację potwierdziły później zachodnie portale.
Arnold Allen walczy pod sztandarem UFC od 2015 roku. Wygrał dziesięć pierwszych walk w oktagonie UFC, w pokonanym polu zostawiając między innymi Calvina Kattara czy Dana Hookera. Ostatniej walki Brytyjczyk miło wspominał jednak nie będzie – w kwietniowym starciu, które mogło zagwarantować mu titleshot, przegrał bowiem jednogłośną decyzją z Maxem Hollowayem. Allen okupuje 4. pozycję w rankingu.

Movsar Evloev nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Może pochwalić się bilansem 7-0 w UFC. Ostatnio był widziany w akcji w maju, pokonując jednogłośnie Diego Lopesa. Wcześniej wygrywał między innymi z Danem Ige czy Hakeemem Dawodu. Jest obecnie sklasyfikowany na 9. miejscu w rankingu wagi piórkowej.

Pomimo iż Brytyjczyk lebiegą parterowym absolutnie nie jest, a stójka Ingusza poprawia się z każdą walką, to starcie to zapowiada się na klasyczną konfrontację uderzacza ze stójkowiczem – Allen spróbuje rozprawić się z Evloevem na nogach, a ten ostatni postara się zaprząc do działania chwyty. Defensywa zapaśnicza Brytyjczyka stoi na dobrym poziomie – jej skuteczność wynosi 76% – ale wydaje się, że zawodnikiem tak sprawnie mieszającym stójkę z zapasami jeszcze nie walczył.

Ten sondaż jest zakończony (od 2 miesiące).

Arnold Allen vs. Movsar Evloev - kto wygra?

Movsar Evloev
65.26%
Arnold Allen
34.74%

Przewidywane kursy bukmacherskie


Arnold Allen – 1.70
Movsar Evloev – 2.15

Wstępny typ

Movsar Evloev

Rozpiska UFC 297145 lb: Arnold Allen (19-2) vs. Movsar Evloev (17-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button