Niepokonany Jairzinho Rozenstruik powalczy o drugie zwycięstwo w oktagonie podczas gali UFC on ESPN+ 11


W drugim występie w UFC Jairzinho Rozenstruik stanie w szranki z Allenem Crowderem podczas czerwcowej gali UFC on ESPN+ 11.

Pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Jairzinho Rozenstruikiem (7-0) i Allenem Crowderem (10-3) został dodany do rozpiski gali UFC on ESPN+ 11, która odbędzie się 22 czerwca w Greenville. O zestawieniu doniosła grupa menadżerska Amerykanina LCA Sports Management.
Pochodzący z Surinamu Bigi Boy ma za sobą zwycięski debiut w oktagonie amerykańskiego giganta. Podczas lutowej gali UFC on ESPN+ 2 ubił Juniora Albiniego.

Allen Crowder był widziany w oktagonie dwukrotnie. W debiutanckim starciu w grudniu 2017 roku padł pod uderzeniami Justina Willisa, do akcji powracając po ponad rocznej przerwie – w styczniu tego roku podczas gali UFC on ESPN+ 1 niespodziewanie pokonał przez dyskwalifikację Grega Hardy’ego.

Obaj zawodnicy to przede wszystkim stójkowicze, ale trudno nie widzieć w tej płaszczyźnie zdecydowanej przewagi po stronie mającego na swoim koncie kickbokserskie doświadczenie Surinamczyka. Jeśli utrzyma walkę na nogach, powinien mocno poprawić swoje szanse na zwycięstwo.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Jairzinho Rozenstruik – 1.60
Allen Crowder – 2.25

Wstępny typ:

Jairzinho Rozenstruik

Rozpiska UFC on ESPN+ 11

265 lbs: Jairzinho Rozenstruik (7-0) vs. Allen Crowder (10-3)

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply