Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.

Nieoficjalnie: ujawniono wielkość sprzedaży PPV walki McGregora z Mayweatherem

Wedle nieoficjalnych doniesień, gala zwieńczona walką Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem sprzedała się na terenie Stanów Zjednoczonych w liczbie 4,4 mln PPV.

Trzy tygodnie temu reprezentujący Showtime Stephen Espinoza twierdził, że sprzedaż PPV walki Floyda Mayweathera Juniora z Conorem McGregorem jest na dobrej drodze, aby zostawić w tyle rekordowe 4,6 mln, jakie sprzedała w Stanach Zjednoczonych walka tego pierwszego z Mannym Pacquiao. Okazuje się jednak, że sztuka ta amerykańsko-irlandzkiemu duetowi się nie powiodła.

Jak bowiem donosi BoxingScene.com, starcie sprzedało się na terenie Stanów Zjednoczonych w liczbie 4,4 miliona PPV. Jest to oczywiście doskonały wynik, ale gorszy o około 200 tys. od PPV z walki Mayweathera z Pacquiao. Oficjalne ogłoszenie spodziewane jest jeszcze w tym tygodniu.
Przypomnijmy, że na początku września ESPN szacowało sprzedaż PPV z sierpniowej super-walki na nieco ponad 4 miliony. Z kolei kilka dni później Los Angeles Times donosiło o sprzedaży na poziomie 4,5-4,9 miliona, co mogło wskazywać na nowy rekord.

*****

Francis Ngannou: „Do trzeciej rundy Stipe będzie znokautowany”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button